Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A fiú aki bejön nagyon elhiszi a december 21-ei Világvégét, és szeretném őt meglepni valami kedves smssel, például hogy rá gondoltam utolsó óráimban, de úgy, hogy ha nem tetszik neki, és nyomulásnak tekinti a dolgot, akkor ki tudjam belőle magyarázni magam, hogy csak barátilag írtam. Van ötletetek, mit írjak Neki? :D


(Nem szeretném, ha olyan válaszokat írnátok, hogy "nem is lesz világvége", satöbbi, mert ez csak egy spontán gondolat, én nem hiszek benne, írhatnám akár karácsonyra is, de ez jobb kifogás, hamár egyszer elhiszi.. :D)


2012. dec. 18. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt itt a világ vége,

Kár hogy nincs bennem a farkad vége,

Így hát búcsozok tőled, béke!


Bocs ez kikívánkozott! :D

2012. dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez betojás volt! X)
2012. dec. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, amennyire sutyi meg primitív, ugyanannyira le a kalappal.

Ami jó, azt el kell ismerni. :-)


Ha még nagyjából a szótagszám is ritmikussá tenné, végképp kölnit pisilne a kérdező.

2012. dec. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1 Én vagyok.

#2 Nem kérlek, ez betolás lesz!

#3 Minek bonyolítani állandóan a dolgokat? Egyszerű az élet mint orrhegyen állni, csak néha zsibbad és fájdalmas, de ha már eltörik megszokod. Mellesleg nem veszett el bennem egy Petfői, ráadásul hajnali fél egykor hirtelen csak erre futotta. Ha kölnit pisilne a kérdező, akkor már nincs is szükség sms-re, csak elég le...

2012. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
áááá te bolond vagy :D:D:D:D ez állati :D
2012. dec. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!