Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek 16 korkülönbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 16 korkülönbség könnyen szétválaszthat egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sokat hangoztatja nekem, hogy ez később probléma lehet. Azt mondta maximum 5-10 évet tudna jósolni nekünk, mert úgyis elhagynám idővel egy fiatalabb pasiért. Én viszont úgy érzem megtaláltam az igazi férfit benne, akit mindig is kerestem, és teljesen komoly szándékaim vannak vele. Úgy érzem elég érett vagyok hozzá. Sokszor úgy érzem nem tud komolyan venni, de ő azt mondja nőként néz rám. 24/L

2012. dec. 16. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az ekkora korkülönbség már nem természetes.
2012. dec. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez valóban sok.
2012. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez amit írtál ez előfordul nálatok nőknél h egy sokkal idősebbe habarodtok bele, és jajj szeretitek és komolyak vagytok meg ő az igazi pasi...aztán az idő ezt elhomályosítja majd kitisztítja a fejeteket.
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

köztünk 17 év volt.folyton féltékenykedett a velem egykorúakra.ez vezetett szakításhoz,nagyon eldurvult már.


L29

2012. dec. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A párom és köztem kb 14 év van, és már több mint 5 éve tart a kapcsolatunk. Tény, hogy nem egyszerű, és vannak problémák,de egyre kevesebb... most fejezem be az egyetemet, szóval szívesen kezdenék bele lassan a család tervezgetésébe,ő meg már jó ideje...szóval remélhetőleg még komolyabbra fordul :)

Egyébként szerencsém van vele, mindig fiatalabbnak nézik vagy 8 évvel :P

2012. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!