Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy Isten 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy Isten 21 év alatt sosem sodort az utamba igazi szerelmet, csak olyan rövid kapcsolatkezdeményeket, amikből nem lett semmi?

Figyelt kérdés
Eddig életem legtöbb pillanatában volt olyan fiú, akivel bontakozott valami, de rendszerint mind véget ért, mielőtt még elkezdődhetett volna... Nem egyéjszakás kalandokra értem ezt, olyannyira, hogy még szűz is vagyok. Miért van ez? Isten azt szánja, hogy sose tapasztalj meg, milyen igazából szerelmesnek lenni? Nyugodjak bele? L21
2012. dec. 19. 23:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Na, dettó ugyanez vagyok, csak srácban. Még a kor is egyezik. Nem tudom, mit b*szunk el...
2012. dec. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
17%

Királylány, elég nagy vagy már ahhoz, hogy tudd, hogy a mesékben nem kell hinni. Isten pont annyira valós, mint csipkerózsika.


Amúgy meg, biztos hallottad a mondást, hogy segíts magadon, isten is megsegít. :D

2012. dec. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%

Isten egy balfék ezen a téren - nem csoda, hogy neki sincs nője (a világmindenség kezdete óta ami nagy szó hozzá képest a 21 az semmi), azt az egy gyerekét is elég "érdekes" módon hozta össze (József tudna mesélni)


Ráadásul az mennyország vezérkarában se sok csaj van... Szent Péter, Gábriel ark-angyal, Jézus, Illés, Mózes meg a többiek... Hát.

2012. dec. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele és én is 21 vagyok. Ne, ne nyugodj bele :)
2012. dec. 19. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Dettó, 21 vagyok én is, lány, ugyanebben a cipőben járok, mint te. Szép lány vagyok, okos, kedves, de mégsem találtam még meg én sem az igaz szerelmet, pedig már nagyon vágynék rá. Már nagyon nehezen viselem az egyedüllétet. Én sokáig otthonülős típus voltam, lehet, hogy naiv szőkehercegre váró is, emellett meg reménytelenül szerelmes jó párszor, amikor másokat meg se láttam és hallottam...Remélem, hogy most már tényleg találok olyasvalakit, aki hozzámvaló, mert már nagyon vágyom rá. Szóval teljesen meg tudlak érteni!!!!!
2012. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Xenophilius Isten nem egy ember:D Egy olyan erőről beszélsz aminek egy ellentette van az pedig a gonosz. Ezt a fogalmat a kínaiak jing-jang-nak nevezik.
2012. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
vagyis jin-jang
2012. dec. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én nem attól félek, hogy sohase fogom megtapasztalni, mert kizártnak tartom, hogy egyedül maradnék. Csak én már várni nem tudok, úgy vagyok vele, hogy sokat vártam már és többet nem tudok és nem is akarok. Most vagyok fiatal, most szeretnék kapcsolatot, amikor ez még nem jár annyi elköteleződéssel. Ez is hozzátartozna szerintem ehhez az életszakaszhoz és már nem nagyon birom, hogy az enyémből ez kimarad, ugyanakkor nem jövök össze azért valakivel, hogy csak legyen mellettem valaki. De komolyan egy normális lány hol ismerkedhet ma a bulikon kívül? Tudom, hogy sokan írják, hogy mindenütt. De az a pasiknak a kiváltsága, egy nő nem mehet csak úgy oda egy pasihoz azért, vagyis elvileg mehet, de inkább ne tegye......
2012. dec. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a megfelelő pasikkal jöttél össze.Én pl 23 éves vagyok és férfi-és mindig ott kutattam,ahol normális(nak látszó) rendes csajok vannak.Mi értelme a jól kinéző,de szemét valakivel össze jönni?Olyannal kell,aki normális.És ezzel nem azt mondom,hogy csúnyákkal járj,hanem hogy ismerd meg azt,akivel akarsz lenni.Te más világban élsz,mint én.Nekem akadna,de csak alkalmira.Olyan meg nem kell,inkább kivárom az olyan csajt,aki normálisan akar velem lenni.Már volt ilyen,és lesz megint,csak másik.
2012. dec. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
hát én mindjá bekaksizom. nem is gondoltam volna hogy a lányok közt is vannak ilyen problémákkal küzdők. Azt gondolná az ember ha szép vagy máris nyáladzik utánad minden pali de nem (?). Am én csak annál kezdeményezek akin látom hogy EGYÉRTELMŰEN érdeklődik irántam és nem csak barátságot akar, amíg ez nincs addig csak páváskodni próbálok :D Hát ez van, tegyél ki te is fészre vmi szexis képet, mindjárt jönnek a srácok :D
2012. dec. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!