Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, ő egyből lefeküd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ő egyből lefeküdt mással. Visszafogadnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 1 év után szakítottunk és ő egyből lefeküdt valaki mással. Utána visszafogadtam, de amikor kiderült ez akkor nem tudtam elfogadni és megint szakítottam vele. 1 hónap után felkeresett, hogy nem tud nélkülem élni. Én közben beszéltem azzal a sráccal akivel anno lefeküdt és kiderült hogy az egy hónap alatt még 2x együtt voltak. Számon kértem a barátnőm és most azzal védekezik, hogy nem voltunk együtt szóval ez nem megcsalás, ő így akart felejteni de nem sikerült neki. Mi erről a véleményetek? Az a baj hogy én szerelmes vagyok belé, elmondása szerint ő is belém csak elkövette ezt a hibát és nagyon megbánta. Mind2-őnknek első komoly kapcsolata ez.
2012. dec. 20. 10:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ülj a tükör elé és beszéld meg magaddal, hogy igy elfogadod-e öt és magadat, vagy nem. Ennek alapján majd tudsz dönteni. Ez a megcsalás-nem megcsalás lényegtelen ha szakitottatok. Te meg vagy sértödve, magaddal kell tisztáznod.
2012. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Johnny B. Goode ***** válasza:
72%

Én egyet értek a 6. Válaszolóval, a hangsúly azon van, hogy "ő egyből lefeküdt valaki mással".


1. Nagyon szenvedhetett szegény, ha azonnal nyitott volt egy testi kapcsolatra egy másik férfivel.


2. Később is büszke lehetsz egy olyan nőre, aki "bánatában" azonnal megfekszik valakinek


3. Őszinteségre épülhet ezentúl a kapcsolatotok annak tudatában, hogy "elfelejtette" elmondani, hogy nem egyszer akart ő felejteni, hanem a nagy memóriazavarban ez háromszor sikerült neki...


Hagyjuk már az ilyen hülyeséget!

Ha annyira akar Téged, akkor pedálozik egy kicsit, hogy visszafogadd (ha Te szakítottál) és nem azonnal hanyatt vágja magát, ha meg ő szakított, akkor meg milyen felejtésről beszélünk?

2012. dec. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi volt a szakitasotok oka,de ha velem szakitanak es egybol lefekszik valakivel vagy osszejon vele,akk arra kovetkeztetek hogy miatta szakitott velem.am meg tenyleg nem voltatok egyutt.

En nem fogadnam vissza es el is felejtenem,sőtt keresnek valaki mast.

2012. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 Johnny B. Goode ***** válasza:
Az ilyenre mondhatni, hogy "minősége kimagasló, használat után eldobandó..."
2012. dec. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

12 ez van, akinél így működik, van, akinél nem.

Mondom, én is ezt tennék. Utána egy évig rá nem néznék másra, de ameddig úgy érzem egy kicsit is enyhít a fájdalmamon, addig ezt tenném.


Nem mindenki teper.

2012. dec. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egy irtózatos nagy idióta aki így próbálja túltenni magát az exén. Ahoz idő kell és nem az hogy megd*gatja magát. Képzelem milyen lehet a csaj. Én az iylet tuti nem fogadnám vissza. Én sem mentem rögtön d*gni a lányokat miután vége lett a 3 éves kapcsolatomnak... Szerintem normális ember aki még szereti a párját nem d*gatja meg magát rögtön másnap...


21/F

2012. dec. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 Johnny B. Goode ***** válasza:

15#


Valóban nem mindenkinél működik így, ez nekem is eszembe jutott utólag, mert én érett emberekkel spekuláltam és kihagytam a 13-17 éves korosztályt. náluk esetleg bocsánatos bűn lehet, de nem feltétlenül.

2012. dec. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Nem a 17 évesek csinálják ezt, ponthogy az idősebbek. 25-30.


Ennek lelki oka van, a másik feledteti az előzőt, pár pillanatig (bár remélhetőleg nem csak addig tart), másra gondol, mással van. Szóval lélekben ugyan nem, de testileg elszakítja magát az extől azáltal, hogy másnak adja oda magát.

Ettől még nem lesz ribanc és nem fogja örökké a pasikat váltogatni, a veszteséget igyekszik pótolni.

2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Itt több verzió is lehetéséges az ilyen esetekben..


1. Lehet hogy már elötte is szexeltek vagy már meg csalt és valójában ő miatta szakított veled.Azért 1 nap alatt egy nőnek sem olyan egyszerű szex-partnert találni.Ez is benne van a pakliba.


2.Valóban akkor ismerte meg és párszor szexeltek és gyorsan keresett valakit hogy jobban érezze magát.Ahogy az egyik hozzászoló mondta így akarja magát elszakítani lelkileg,csak ez nem minden esetben megy és nem mindenkinek,mert hiába szakítottak de még ott él benne és ezáltal még rosszabb lesz mert bűntudata lesz,ugyan is még nem szakítottak szinte és nem vágta el a lelki köteléket úgy mond.Általában az ilyen esetekben aki ezt csinálja,mindig vissza megy a másikhoz.

2012. dec. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Nem egyszerű 1 nap alatt szexpartnert találni? :DDD


10 perc is sok rá :)

2012. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!