Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotok soha nem vinne haza?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, még otthon lakok a szüleimmel és az öcsémmel. Kicsivel több mint egy hónapja vagyunk együtt a barátommal, még egyikőnk részéről se volt otthon bemutatás, de ő mondta, hogy hamarosan haza szeretne vinni bemutatni a szüleinek. Ennek örültem is nagyon, meg szívesen megyek, viszont az a gáz, hogy én nem szívesen hozom őt haza. Apám alkoholista, nálunk kb mindig veszekedés van, megy a vita, nincs nyugalom, így én nem is akarom őt hazahozni. Egyszer hoztam valakit haza, akkor is csak nagy "égés" volt az egész, úgyhogy nem akarom még egyszer ezt. Mit csináljak? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2012. dec. 20. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mielott bedobnad a melyvizbe,elobb meseld el neki. Ez a legtisztabb.
2012. dec. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem hazahozni, mert itthon sem felhőtlen az élet. Viszont az ilyen eseteket szerintem meg lehet érteni, biztos a barátos is meg fogja érteni.
2012. dec. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Idővel megbíztok majd egymásban annyira, hogy ezt el tudja fogadni.

Másrészt akkor is az, és olyan a családod, ha titkolod, és akkor mi van? Nem fog kevésbé szeretni, ha megismeri őket.

2012. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Például ezt meséled el neki. Ha már együtt jártok, akkor tán lassan-lassan aktuális lenne megismerni egymást, nem? :) A másikhoz hozzátartozik a családja, baráti köre, múltja-jelenje-jövője. Ez egy ilyen dolog. :)
2012. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben, annyi különbséggel, hogy én az akkori lakásunkat tartottam irtóra cikinek. Nagyon lelakott volt, régi, kopottas bútorokkal. Tisztában voltam vele, hogy erről nem tehetek, de már a gondolattól pánikba estem, hogy nekem ide fel kell hoznom a barátomat. Mert egy idő után ez elkerülhetetlen... Én azt a megoldást választottam, hogy elmondtam a barátomnak őszintén, mire számítson, ha feljön hozzánk és el tudja-e ezt fogadni. Megnyugtatott, hogy ez a legkevésbé se érdekli. Legyél hozzá te is őszinte. Amúgy én 1 hónap után még nem erőltetném a bemutatást, ha amúgy meg tudjátok oldani valahol a kettesben levést. Még nagyon friss a dolog.


27 L

2012. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én olyan voltam h éreztem már h ebből a kapcsolatból komoly dolog lesz,akkor fontolgattam a bemutatást,vagyis ezt érzi az ember h mikor jut el oda h bemutassa otthon,hisz ha mindenkit hazavinne az ember egy idő után már nem követné a család és nem venne komolyan.

Szerintem fel lehet vázolni a dolgot,hogy mire számítson a másik,örülni is fog neki,hogy őszinte vagy hozzá.

Volt egy kapcsolat,a fiú családja dúskált míg mi éppen akkor költöztünk,apám ivott,elmenekültünk,így a legolcsóbb házat vettük meg,látszott is rajta rendesen.Nemigen érdekelte a dolog,mindig nálunk voltunk,láttam rajta h jól érzi magát,nem a falakat figyelte,hanem h velem lehet.

Nagyobb volt a félelmem,utólag már feleslegesen idegeskedtem ezen.

2012. dec. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!