Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magányos férfiak/hölgyek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blazer X kérdése:

Magányos férfiak/hölgyek! Néha nem örülnének, ha a magány érzését ki lehetne úgy kapcsolni mint mondjuk a TV-t, vagy a rádiót?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a magány fájdalmas érzésére, mert ugye az egyedüllét, és egyedülállóság egy olyan állapot aminek örül az ember, de a magánynak nincs semmi öröme. Szóval ha a magány érzését ki lehetne kapcsolni, vagy semlegesíteni lehetne, akkor mind a 2 nemnek könnyebb lenne az élete valamennyivel, nem?
2012. dec. 20. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki nem örülne?
2012. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Megoldották ezt nekem a nők. Kiölték belőlem az érzéseket, utána már könnyű volt.
2012. dec. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem azért 2. válaszoló, de szerintem ne kezdjünk itt mutogatni egymásra, hogy ez a rossz, az a rossz. :) A magány az tényleg rossz, de az élet ezt dobta ki nekünk sajna, és ezt nem foghatjuk másra.
2012. dec. 20. 18:57
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem!

Mert erre is szükség van, hogy átéljem. Így leszek teljes ember, hogy megtapasztalom a magány érzését is. Így ha egyszer eljutoj egy kapcsolatba, meg fogom becsülni, de nagyon. Hát eddig inkább magány jutott, pedig jól nézek ki, csak balszerencsém volt, de azt hiszem minden okkal történik. Ha én megtalálom az igazimat nagyon meg fogom becsülni.

2012. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Itt nem a másik becsléséről, meg a magányosság megtapasztalásáról van szó, hanem konkrétan a hosszútávú magányosság, és a velejáró letörtség, lelkifurdalás,stb.

Ha ezt az érzést egyszer megtapasztaltad és utána kibírnád kapcsolni, akkor könnyebb lenne az ember élete, mint egész életen át szenvedni olyan dolog miatt, ami nem is olyan nagy ördöngösség, csak a társadalom, néha a barátok is furcsán néznek arra az emberre akinek hosszútávon XY okokból nem össze párkapcsolata.

2012. dec. 20. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
57%

Magány? Az mi? Nincs párom, de mindig új és új embereket ismerek meg. Vannak barátaim, járok társaságba, nyitott vagyok a világra. A magány fogalmát nem ismerem.

Egy párkapcsolat az hiányzik, de nem mindenáron, és nem akárkivel...

2012. dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem örülnék, igaz én csak egyedül élek, aki ezt nem tudja elviselni, az a magányos...
2012. dec. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A magány az kicsit hasonlít a fájdalomra. Abból a szempontból, hogy mindkettő egy "hibaüzenet" vagyis jelzik, hogy valami nem stimmel. Olyanok, mint a hibajelző lámpák egy autóban. Vannak emberek, akik kikötik a lámpát, hogy ne zavarja őket, aztán pedig csodálkoznak, hogy idővel sz@rrá megy valami... Az életben is hasonlóan működnek a dolgok.
2012. dec. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mégis milyen választ vársz erre a kérdésre, de csak hogy meglepő legyen: nem
2012. dec. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én nem vártam semmilyen különleges választ, csak ami tényleg a kérdésről jut eszetekbe.
2012. dec. 20. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!