Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek a netről szerzett távkapcsolatokról? Esetleg valaki benne van hasonlóba?

Figyelt kérdés
...én igen, és igazából kíváncsi lennék egy külsős véleményére is. A távolság igen nagy, de megoldjuk, és nem, szex meg sem fordult még témában sem. Egyenlőre nem is nagyon tervezem, csak a szerelem=) 16/L
2012. dec. 20. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem lenne az a mentegetőzés a végén, akkor talán még válaszolnék is rendesen.
2012. dec. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalat az, hogy baromira nem működik.
2012. dec. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Szia! Én ilyenben vagyok, már lassan másfél éve..nem jó, nagyon nem. Pedig nagyon szerelmes vagyok:) De a boldogság amit tőle kapok, sokkal több, mint a fájdalom a távolság miatt:)

Ha gondolod írj üzenetet, hátha van más kérdésed:))

18L

2012. dec. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 2 évig bírtam...elmúlt a szerelem...kihal belőled az érzés amikor nem oszthatod meg pont akkor abban a pillanatban vele,örömöd ,bánatod amiket át élsz..néha egy ölelés elég lenne,de az sem lehet...én nem bántam meg,mert egy remek ember...sok sikert hozzá,lehet h a ti (szerelmetek) erősebb lesz...kitartás!!!:) 22/L
2012. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a legutóbbi kapcsolatom ilyen volt. Még mindig szeretem, de a távolsággal nem lehet mit kezdeni. Ha van annyi erőd, akkor lépj ki most belőle, később csak rosszabb lesz, saját tapasztalat. Ha van esély, hogy változnak a körülmények belátható időn belül, akkor megpróbálhatjátok, sok sikert és boldogságot! :) én még mindig reménykedek, hogy nálunk is változik majd valami, és nem kell elfelejtenem őt örökre, mert rendkívüli ember. :) 20/L
2012. dec. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1, Nem mentegetőzés, csak akármi a kor, a példák alapján amiket néztem kérdések, mindig jött egy oltás, hogy menj vissza a gyerekszobádba/úgyis csak ez a lényeg

2, További válaszokat köszönöm=)

2012. dec. 21. 15:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Most bizonyítottad, hogy mentegetőzés. Attól még, hogy van néhány troll, aki beír olyanokat, amiket idéztél, a szerelemmel még mindig együtt jár a szexuális vágy, tehát egy idő után le akarsz majd feküdni vele, amivel semmi probléma nincs, ha szerelmesek vagytok, és kapcsolatban történik. Még álszentségnek sem nevezném, amit írtál, mert aki meg akarja tagadni a szexualitást magától, az nem is szent, hanem szimplán h*lye. Oké, hogy nem teszed szét a lábad minden szembejövőnek, és nem érzel kényszert arra 16 évesen, hogy rögtön a szexről szóljon minden, de ha tényleg lesznek komolyabb érzelmeid, akkor semmi gond nincs a szeretkezéssel.:) A trollok véleménye meg ne érdekeljen!


Na, hogy mégiscsak válaszoljak a kérdésre: Mekkora a távolság? Ha meg tudjátok oldani, hogy heti 1x találkozzatok, akkor szerintem érdemes megpróbálni.

2012. dec. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én egy ilyen kapcsolatban vagyok benne, de végülis csak az egyetem ideje alatt vagyok más városban, de onnan is hétvégente, max. 2 hetente jövök haza.. szal.. annyira nem is távkapcsolat:D de a netről szerzett, az igy volt..
2012. dec. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben :) 1 óra körül van az út, megoldjuk :) És köszönöm, hogy végül mégiscsak válaszoltál :P Meg utóbbinak is köszi, végül is akkor csak nem lesz az olyan rossz.:D
2012. dec. 22. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!