Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves fiúk/férfiak! Ti mennyire álltok ki a családotokkal szemben a párotok érdekében?

Figyelt kérdés

Hat éve vagyok együtt a párommal és azt veszem észre h akármit megbeszélünk az nem úgy jön össze,Pl:vásárlás,áh napoljuk apa-anya-testvér-mostohaanya el kell vinni,fát kell nekik vágni,én meg mindezt egyedül csinálom meg.Mintha mindig a második lennék,elég idegesítő.

Ui:hónapokra el megy a párom dolgozni és azt veszem észre h mindig adnak neki valami munkát amikor hazajön csak h ne jöjjön hozzám(kb fél éve elköltöztem,most egyedül élek meg a párommal ha éppen pár napra "haza jön" az elméletileg közös lakásba.Miért nem mond nemet,hogy jönnie kell mert itt is lenne munka?!Túl reagálom vagy hogyan viszonyuljak már ehhez?


2012. dec. 22. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:

mindkettő fontos, de a párom az első.

Pedig mi nem 6 éve vagyunk együtt hanem csak 2,5.


amúgy ami nálatok megy az több mint fura.

2012. dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fura igen,mást mond és mást tesz.Mivel egyedül 350km re költöztem a családomtól és nem ismerek itt senkit,szóval mindent egyedül csinálok,testileg lelkileg már kimerültem,tudja észrevette de 8hétig volt távol,2hete otthon van a szüleinél és nálam eddig kb másfél napig volt.
2012. dec. 22. 16:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy kell-e neked ez a helyzet, egy ilyen élet. Nekem nem kéne.
2012. dec. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen,csak itt a munkám,amiben most fejlődöm följebb,jó környék stb...egyedül nem tudom fenntartani a házat,függök tőle,költözzek haza és kudarcot kudarcra halmozzak,munka keresés megint stb...elég nehéz.
2012. dec. 22. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!