Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mernek a mai fiatalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mernek a mai fiatalok szakítani egymással?

Figyelt kérdés
Inkább szenvednek hónapokig vagy tovább egy boldogtalan kapcsolatban mint egyedül lenni, megpróbálni mással
2012. dec. 22. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
mert félnek.
2012. dec. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 WhiteLabel ***** válasza:
én ilyesmit nem vettem észre.
2012. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A mai bizonytalan világban félnek a magánytól,egyedülléttől.
2012. dec. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2-es, nem is egy példát tudnék mondani saját környezetemből
2012. dec. 22. 17:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én spec annak a híve vagyok, h ha vmi nem működik, nem eldobom megjavítom. De ha vmi megjavíthatatlan, akk sajna, kuka
2012. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

Mert túl korán kezdik a kapcsolatokat. Azt hiszik, hogy 18-20 éves kor alatt is érettek egy kapcsolatra. Szinte gyermekek, ill. az idősebb 17-20 évesek kis-felnőttek, akik még a saját életük se építették ki. Nem tudják még a céljuk, hogy pl. hogyan alakítsák életük, miből éljenek majd vagy hogy közösek a céljaik, mert még saját maguk sem tudják, hogy mik lesznek, vagy mi érdekli őket. Fejlődésben levők.

Szóval igazából max. szeretik egymást, de arról nem nagyon van elképzelésük, hogy ketten mennyire működnének együtt közös célokkal.


Nincs fejlett értékítélő képessségük sem egy kapcsolat fenntartásához, sem pedig egy szakításhoz. A kapcsolatoknak úgy 99%-a felbomlik, melyeket ilyen idős korban alakítanak ki. Ahelyett, hogy a saját maguk életével foglalkoznának.

2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 WhiteLabel ***** válasza:
én meg sok ellenpéldát tudok mondani a környezetemből, és ez nem hiszem hogy csak a mai fiataloknál van így, hogy van aki mer szakítani, és van aki nem:)
2012. dec. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

De minek szidni még ezért is őket?

Régen is ment ez a diákszerelem dolog, csak akk még tudták a szex nem nekik való

2012. dec. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8-nak

Ebben igazad van. De akkor nem ment ennyire kiélezve, hogy mindenkinek ez legyen az elsőrangú. Nem a szerelemmel vagy szeretettel van baj, hanem azt hiszik,hogy érettek. Közben éretlenek a nemi kapcsolatokra és nem tudják mivel fog járni a jövőben. Szóval a kérdésre válaszolva (tisztelet a kivételnek!) éretlenek felmérni,hogy egy kapcsolatba meddig lehet elmenni. Korán belemélyednek és nem tudják a (vége-)határokat sem. Még egy felnőttnek sem (25-35 évesnek) könnyű felmérni a dolgokat.


Én így értettem. Nem pedig a diákszerelmet bántottam. :)

2012. dec. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
hát pont, hogy össze se jönnek
2012. dec. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!