Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétválaszthat minket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amicos kérdése:

Szétválaszthat minket ha a barátnőm One direction-t, én pedig Linkin Park-ot hallgatok?

Figyelt kérdés
Szakítanátok valakivel, mert eltér a zenei ízlésetek?
2012. dec. 22. 22:21
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
lehet,hogy túl műveltek,iskolázottak vagytok-egymásnakDD
2012. dec. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
én lány létemre mindkettőt egyaránt kedvelem. egyébként ezen értelmetlen fenn akadni. nem kell ugyanazt hallgatnotok. ő elfogad téged így ahogy vagy te meg őt ahogy van. nem értem miért kéne különböző zenei ízlés miatt szakítani. akkor te se gondolod komolyan annyira. egyébként lehet hogy egy idő után ő is megkedveli azt amit te hallgatsz pl Linkin Park.
2012. dec. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
45%

Linkin Parkot elég sokan hallgatnak, One Directiont is, még olyan is van, aki mindkettőt szereti.

Én azt tartom hihetetlennek, hogy elvileg jártok, ki tudja, mióta, és még csak most derül ki, hogy milyen a zenei ízlésetek? Két egymást ennyire se ismerő ember lehet szerelmes? Amúgy pedig most, hogy tudod, hogy One Directiont hallgat, már nem is szereted, vagy mi? Akkor szakíts vele, mert mi lesz így később? Csak megkíméled a csajt.

2012. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%

én is szeretem a One Direction-t :D pedig srác vagyok csak marha jó zenéjük van ez van xd

Avril Lavigne is megy sokat.


nem nagy szám, ez csak egy különbség a sok közül

F19

2012. dec. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Na tehát az úgy volt, hogy ő hooligans rajongó volt. Tőlem pedig sosem kérdezte meg hogy mi a kedvenc zenekarom. Na és ő elmondta,hogy ő már az 1D-t szereti. Nekem ezzel semmi bajom!! De mikor megtudta hogy én Linkin Parkos vagyok, egy picit kiakadt, mivel nem csípi őket.
2012. dec. 23. 14:12
 16/26 anonim ***** válasza:
68%

Hány évesek vagytok? xD

Amúgy az érdekes, hogy csak így bejelenti, hogy most már a one directiont szereti. Komolyan vehette akkor a hooliganst nagyon...

Amúgy a különböző zenei ízlés miatt nem, de ha nekem egész nap sz.arozná a Linkin Parkot, akkor úgy szakítanék vele, mint annak a rendje. :D

2012. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
25%
Háth, ha az én pasim linkin parkos lenne azonnal szakítanék vele . De most komolyana One Direction ezerszer jobb nála!!!
2013. jan. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim válasza:
86%
dobd ki a nődet, azonnal.
2013. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim válasza:
71%
A ONE DIRECTION EZERSZER JOBB? Krisztus óvjon minket, hol tartunk. Sose fognak felérni egy olyan zenéhez, aminek több mondanivalója van annál, mint hogy voltam egy buliban, és megláttam annak a lánynak a szemét, és ahw. ... Plusz a LP zeneileg is jól össze van rakva, a kettő egy univerzumban sem említhető.
2013. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Teljesen egyet értek!!!!! Az előttem lévővel!!!
2013. jan. 29. 21:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!