Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szétválaszthat minket ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amicos kérdése:

Szétválaszthat minket ha a barátnőm One direction-t, én pedig Linkin Park-ot hallgatok?

Figyelt kérdés
Szakítanátok valakivel, mert eltér a zenei ízlésetek?
2012. dec. 22. 22:21
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
0%
Talán nem. Az viszont fájna ha slipknotot hallgatna mert én b*ziknak tartom őket
2013. febr. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
0%

slipknot tényleg egy b u z i együttes és corey a f ő b u z i.

A one direction és linkin park meg simán megfér egymás mellett mindkettő ugyanazon kategóriájú popzene

2013. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Na jó. Csaj vagyok, 13 éves, kedvenc bandám a Linkin Park, és az osztályban mindenki 1D-t hallgat Mégsem vagyok velük rosszban!
2013. ápr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
~ßella~, már hogy férne meg egymás mellett LP és 1D?:o Linkin Park szövegeinek teljesen van alapja, igazságot mondják, NEM kamu szöveg, míg a One Direction meg ilyen kamu, "jajj, szeretem a szerelmem", egyéb semmitmondó szövegű akármi. Ha ezzel megbántottam valakit, elnézést kérek, de ez a véleményem. 14/L
2013. jún. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Előző vagyok. Ja, és az osztályomban is ugyan ez a helyzet, hogy csak Én, no meg a legjobb fiúbarátom hallgatunk csak Lp-t, egy csomó lány meg persze 1D-t. És a legjobb lánybarátom is 1D-t hallgat, nem ítélem el, viszont mikor Lp-re mondott 1-2 rossz szót a SEMMIRE, mert nem is ismeri Őket (mármint a zenéjüket, mondanivalójukat), akkor kiakadtam rá, de még akkor se példáuloztam 1D-vel (persze nem vesztem vele ezért össze, mert van annyi eszünk már, hogy ilyenekért nem kapunk össze:D). Semmi konfliktus nincs ebből soha se attól, hogy összesen Én meg még 1 ember hallgat Lp-t az osztályomból.
2013. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Előző előtti előtti: Előzőnek: Ugyanez!:D
2013. jún. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!