Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok más csajokra maszturbálna?

Figyelt kérdés
És ezek a csajok közt ott van néhány barátnőd,ismerősöd..és közben arról álmodozik hogy szexel velük?
2012. dec. 23. 15:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Használd a keresőt ha minden ehez hasonló naponta feltett kérdést törölnénk felszabadulna a szerver egyik merevlemeze.
2012. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

Mégse gondolhat mindig rám.


Engem marhára nem érdekel a dolog.

2012. dec. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért ne gondolhatna?Ha már szeret..
2012. dec. 23. 15:59
 4/18 anonim ***** válasza:

Ugyanazt amit a férfiak mikor kiderül, hogy a felesége már megint szexregényt "olvasgat" a szürke öltöny árnyalatai vagy mi a rák - és közben keményen megy nála is a "móka".


Amúgy ez is kb. olyan "tabu-dolog" már mint a fikázás meg a többi ilyesmi - mindenki csinálja csak sokan nem csinálják.


Amúgy érdekes lenne ha a jövendőbeli barátnőm más csajokra verné majd a távoli jövőbe :D

2012. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

???


És? Attól még farka van és léteznek más nők is.

Nem csal meg, nem fekszik le mással. Nem enyhén lenne pofátlanság, ha már a gondolatait is meg akarnám szabni.

2012. dec. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért valamilyen féle megcsalás..Igen léteznek más nők is..de ha már te vagy a nagy szerelme,az egyetlene miért álmodozik arról h más nőkkel szexel?:D
2012. dec. 23. 16:03
 7/18 anonim ***** válasza:

Miért lenne megcsalás??


Azért, mert nem lehet befásulni. Szükség van rá, hogy tudjuk mást is megkaphatunk, én nő vagyok,szóval én úgy gondolkozom, hogy kellek másnak is. Ezért is szoktam figyelni, hogy még mindig ugyanúgy tekintenek-e rám a férfiak, és hogy én is képes vagyok-e még férfiként nézni másra.

Ezzel az ég világon semmi baj sincs.

2012. dec. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Xenophilius fogalmam sincs miről beszélsz:D..természetesen ha fiú vagy akkor neked úgy szól a kérdés hogy mit szólnál ha a barátnőd más pasikra masztizik többnyire a haverjaid közül.:D
2012. dec. 23. 16:06
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát jó:D.Ha neked ez jól esik.xd
2012. dec. 23. 16:07
 10/18 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy jól esik :)
2012. dec. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!