Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok ha párotok más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha párotok más csajokra maszturbálna?

Figyelt kérdés
És ezek a csajok közt ott van néhány barátnőd,ismerősöd..és közben arról álmodozik hogy szexel velük?
2012. dec. 23. 15:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Jó érzéssel tölt el hogy a pasid másra veri?:D
2012. dec. 23. 16:08
 12/18 anonim ***** válasza:

Az tölt el jó érzéssel, hogy nem hülyült belém teljesen, nem én vagyok minden gondolata és nem lóg örökké a nyakamon kvázi megfojtva ezzel.

Elviselhetetlenek, akik annyira rátelepszenek a másikra, hogy minden gondolatuk, körülöttük forog. Ezt hosszútávon senki nem bírja idegekkel.


Az pedig hogy engem a mai napig ugyanúgy megnéznek és én is képes vagyok erre határozott örömmel tölt el :)

2012. dec. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát.fura vagy.nemtudom hogy nem lehet az jó érzés hogy minden gondolata te vagy.:D
2012. dec. 23. 16:15
 14/18 anonim ***** válasza:
Úgy hogy megfulladsz. Mintha nem lenne saját önálló véleménye. Eleinte persze minden rózsaszín p*csának imponáló az ilyesmi, de utána mikor megcsörgetget,ha rád gondol, hagyja a rém nyálas üzeneteit, semmi más körül nem forog a feje, nincs egy olyan hobbija, amit néha szívesen csinálna, mindig veled lenne áááhh. Úgy kib*sznám 1 hét múlva, hogy csúszik :D
2012. dec. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
hát=))nem ilyesmire gondoltam.de ok:D
2012. dec. 23. 16:35
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyenes következménye egyik a másiknak :) Tapasztalat..
2012. dec. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Azt hogy az ilyen pasi egy szánalom,aki nem érdemes kapcsolatra.Gusztustalan,megalázó,aki a szerelme mellett képes ilyesmire.
2012. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:)..hát azért ennyire erősen nem itélem el..de azért szerintem is pofátlanság.
2012. dec. 23. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!