Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért zavar engem annyira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar engem annyira, hogy a párom életében más nők is voltak? Mást is zavart ez már?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, lány. Ő 34. Ennyi idő azért bőven volt elég arra, hogy jó néhány nőt összehozzon a múltjába, ő sosem hozza fel az exeket, de volt olyan, hogy régi - 10 évvel ezelőtti - képen megláttam egy exbarátnőjével, és iszonyúan letört. Nyilván nem jöhettem volna vele össze korábban sem úgy, hogy ne lettek volna barátnői, meg ezzel nincs is baj, nekem is volt korábban két komoly kapcsolatom, de most nagyon túlreagálom ezt a dolgot. Folyamatosan "egodoppingra" van szükségem, nem akarom elveszíteni, pedig tudom, hogy mennyire pozitívan érez és gondolkodik irányomba.
2012. dec. 23. 22:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el, semmi gond :)
2012. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Úristen ez beteges.

Engem az se zavar ha a barátom más lányokkal is van.Igaz részletes beszámolót nem kérek, de azért szeretem tudni mikor kivel van. Hagyjuk már azt,hogy a pasi szeret és más lánnyal már nem szexelhet. Nagyon túlreagálod ezt. Szex van és utána hozzád megy haza.

26/L

2012. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Második: Téged is sokba nézhet a kedves párod.:D
2012. dec. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg az beteges, ha nem zavar, hogy "megcsal". Persze, nálad ez nem megcsalás, mert le van beszélve. Nekem nincs szükségem mellette senki másra, és a fejemet ráteszem, hogy neki sincs mellettem, inkább legyek így beteges.
2012. dec. 23. 22:16
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Hülyének fogtok nézni, de engem sem zavarna a megcsalás, ha az nem érzelmi. Bárkivel előfordulhat, hogy elgyengül. Én emiatt még nem rendeznék balhét.
2012. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért szerinted a te barátod többe néz téged? A legtöbb pasi szexre megcsalja a barátnőjét. Legfeljebb hazudik a barátnőjének na én abból kimaradok.
2012. dec. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ja és az ötödik válaszoló nagyon jól mondja ha nem érzelmi. Ha csak szexről van szó akkor nincs gond.
2012. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező én a betegest arra mondtam, hogy a régi dolgai zavarnak. Okés azt megértem, hogy nem akarod, hogy most megcsaljon, de az beteges ha zavar, hogy 10 éve kivel volt.

Ha úgy érzed, hogy nem kell más neki csak te és nem csal meg akkor meg örülj és ne bosszankódj a múlton. :)

2012. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt mondják az emberek, hogy saját magát és kapcsolatát elfogultan látja az ember. De szerintem, ha megfelelő önismerete van elsősorban, akkor nem lehet gond. Sokan mondják, hogy ismerik a párjukat, közben ez nincs így. Át lesznek verve, meg lesznek csalva, vagy épp oda süllyednek, amilyen kapcsolatban Te élsz: a megfelelő harmónia érdekében kúrogatunk orrba-szájba. Ez valahol éretlen, igénytelen, mélység nélküli. Én sosem voltam megcsalva, pedig két 3 éves kapcsolatom volt. Ez most se lesz másképp.
2012. dec. 23. 22:21
 10/13 anonim ***** válasza:

# 2


Hova fajul már ez a világ...?! O_o

2012. dec. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!