Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom egy összeveszés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy összeveszés után társkeresőre regisztrált. Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Párommal összekaptunk egy kicsit valahol jogos volt a sértődése, de nem ezt kellett volna tennie. Regisztrált egy társkeresőre. Persze lebukott egyből, próbálta tagadni, hazudott, hogy nem, stb. Már "jóban" vagyunk. Véleményetek? Mit tennétek? Hogyan viselkednétek véle? Nem hasonló dolog miatt kapta fel a vizet, én sosem csajoztam v ilyesmi. Én 30, Ő 27.
2012. dec. 24. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Felejtős a pasi.
2012. dec. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Veszett fejsze...
2012. dec. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk 20 évvel ezelőtt adtál volna hirdetést fel, akkor azt mondom, hogy valaki nagyon belegyalogolt a lelki világodba-de mostanság, már nem.


1-eske voltam

2012. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted nem történt semmi? A hazugság is felejthető? Igazából látom nagyjából, h hogyan viselkedjek vele, csak kiváncsi lettem volna néhány kifejtett véleményre. Most büntiben van a hölgy. :)
2012. dec. 24. 08:34
 5/7 anonim ***** válasza:

4


Ne szívass egy embert sosem-mindig megbosszulja magát.

2012. dec. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekes dolognak tartom, hogy valaki egy veszekedést így reagáljon le, de azt gondolom, hogy nem véletlenül választhatta a "bosszúállás" eme formáját. Ha az én párom ezt tenné, valószínűleg eléggé meginogna felé a bizalmam és kérdőre vonnám a felém irányuló érzelmeit, ugyanis szerintem egy ember, akinek fontos a párja, nem teszi fel magát egy társkeresőre, hiszen a társkereső lényege ugyebár az, hogy valaki mást találjon helyetted (vagy melletted, de ez meg még undorítóbb).


Tinikoromban talán még azt mondtam volna, hogy elmegy, de 27 és 30 éves embere között? Ne már!


31/N

2012. dec. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor én ezt vettem észre pár éve az akkori élettársamnál: még aznap kirúgtam és összecsomagoltattam a cuccát és zárat ceréltem.Minden elérheőségem megváltoztattam. Én semmi értelmét nem látom,hogy ezek után folytasd a kapcsolatotokat.
2012. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!