Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok? Szakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok? Szakítanátok emiatt?

Figyelt kérdés

egyik legjobb (fiú)barátomról lesz szó és a barátnőjéről.

nem tudom mit tanácsoljak szegény srácnak.

lassan 4 hónapja együtt van a barátnőjével (19) de a csaj szex terén semmit nem enged és nem is csinál semmit. se egy kis simi, semmi. a srác (24) már nagyon szeretné h vmi, bármi legyen. de a csaj csak azt hajtogatja h csak a szex miatt van vele. pedig nem, hiszen messziről látszik rajta h imádja a csajt. elviszi mindenfelé, kirándulnak meg minden. szeret vele lenni és soha nem láttam még ilyen szerelmesnek, de nagyon eltud keseredni azon h a barátnője ilyen elutasító vele. úgy érzi mintha nem bízna benne.

nagyon tanácstalan. már az is megfordult a fejében h szakít vele, mert hát lássuk be 24 éves fiatal pasi, azért hát na vannak szükségletei. de a másik pillanatban meg azt mondja h ezért elhagyni szemétség lenne. de szereti és nem csalná meg.


2012. dec. 24. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
hülye az a csaj.. mondom ezt lányként :s :D
2012. dec. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk a csaj még szűz. de 19 évesen nem értem mire várhat még. van egy barátja aki mindennél jobban szereti és odáig meg vissza van érte :/
2012. dec. 24. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:
4 hónap??? főleg ennyi idősen...szemétség lenne elhagyni, de a csaj is mit gondol??? így nem fog mellette megmaradni senki
2012. dec. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem valakinek beszélni kéne azzal a csajjal...így nem marad mellette majd senki
2012. dec. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!