Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagáltam? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagáltam? Szerintetek igazam van?

Figyelt kérdés

Felhívtam 10 körül a páromat, hogy nem-e jönne át inkább ma este. Amúgy úgy volt, hogy holnap jön.

Azt mondta, hogy ez tök jó ötlet, igen. Mondtam, hogy visszahívom, megkérdezem a szüleimtől, hogy nekik is jó-e.

Visszahívtam, akkor már jött a duma, hogy a családjának megígérte, hogy este 7-ig ott marad, stb, csak 9-re tudna jönni. Mondtam, hogy vagy jön 6-ra, vagy ne jöjjön, mert ez a szokásos, hogy mindig csak ígérget, ha nem jön, akkor engem felejtsen el. Írt 1 sms-t, hogy oké, jön 6-ra.

1-2 órával később hív, hogy na ő mégse fog jönni 6-ra, mert a családjának megígérte, hogy 7-ig marad, stbstb. Meg csak azért mondta, hogy jön, mert fenyegettem, hogy szakítunk.

Ez nem fenyegetés, tényleg így lesz...


Szóval szerintetek túlreagálom? Ha egyszer azt mondja, hogy jön 6-ra, akkor jöjjön 6-ra és ne 9-re.

Ígérget mindenkinek, mert nem tud nemet mondani.. Ja és akkor én vagyok a sz@r, hogy fenyegetem, meg mittudomén. Ez fenyegetés, hogyha nem jön 6-ra, akkor ne jöjjön később se?? Meg hogyha megígér valamit MÁR MEGINT és MÁR MEGINT nem tartja be, akkor szakítok.. ez fenyegetés??


2012. dec. 25. 14:52
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Amúgy kb havonta van ilyen, hogy megígér másnak valamit, közben nekem is ígér valamit és általában én sz*pom meg, mert én vagyok lepattintva.
2012. dec. 25. 14:53
 2/29 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a srácban a leírásod alapján, hogy elsőre nem tudja megmondani, hogy mi a helyzet. Biztos, hogy nem jönnék össze ilyen fiúval.
2012. dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
És akkor még a családom is hülyének néz, hogy azt mondom, hogy jönni fog este 6-ra, utána meg hogy ja bocsi mégse jön...
2012. dec. 25. 14:55
 4/29 anonim ***** válasza:
Ha meg neked megígér valamit és hirtelen valami más lesz fontosabb, akkor nem szeret valamiért veled lenni.
2012. dec. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

És akkor ez szerinte mind miattam van, mert nem tud nekem nemet mondani, ezért én legyek megértő is.

Ja és állítólag nem erről van szó, hogy ne szeretne velem lenni, meg én agresszív vagyok ezért, hogy vagy jön 6-ra, vagy ne jöjjön később se...

2012. dec. 25. 14:57
 6/29 anonim ***** válasza:
Ha oda lenne érted, akkor örülne, hogy veled lehet.
2012. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim válasza:
69%

igen,nagyon i túlreagáltad.

ilyen dolgokat nem szabad mondani a másiknak,hidd el én tom(sajnos)

29N

2012. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Jó, oké, legyen a családjával is.

De akkor miért ígérget???


Annyira érik már a szakítás...

2012. dec. 25. 14:58
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Én azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a családjával meg volt beszélve, hogy velük lesz, aztán amikor felhívtad, már szívesebben ment volna át hozzád, de aztán a családja számon kérte rajta, hogy úgy volt, hogy otthon lesz este, ezért gondolta meg magát. Szerintem kicsit elhamarkodottan ígérget.
2012. dec. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Jó, de akkor mit kellett volna mondanom?

"Semmi baj drágám, nem baj, hogy már megint ígérgettél és nem tartod be, semmi baj, imádlak"?

2012. dec. 25. 14:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!