Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a gond?

Figyelt kérdés

Barátommal nem rég óta vagyunk együtt éppen csak pár napja de annyira még nem szerettem senkit mint őt, egyszerűen a csókjába is beleremegek még, de pár napja kiderült rólam valami, ami már 4-5 hónapja történt igazából rosszat csináltam, de megbocsájthatót, még őt nem is ismertem, de ő megtudta ezt a titkot és most csalódott bennem nagyon, és elméletileg nagyon szeretne velem lenni de hogy nem tudna úgy nézni rám mint eddig mert nem tudja elfelejteni meg hogy be se akar csapni, de én úgy gondolom hogy ha tényleg szeret ad még egy esélyt, egy utolsó esély mindenkinek belefér ugye? mert én nagyon szeretem.. és ezért a karácsonyom se teli mosolygással telt, mindennap sírtam miatta..:( mi a véleményetek?

kérlek a buta hozzászólásokat ne ide írjátok :)


2012. dec. 25. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt az a rossz amibe akkor belementél?
2012. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
valakitől elvettünk valamit..persze az nem a mi tulajdonunk volt, és hát igazából már azzal a személlyel meglett beszélve. :/
2012. dec. 25. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom még elég fiatalok lehettek...
2012. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de szerinted megbocsájtható, vagy szerinted én szúrtam el?:(
2012. dec. 25. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!