Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy találjak párt magamnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjak párt magamnak, ha baleset miatt eltorzult az arcom?

Figyelt kérdés
Autó baleset miatt eltorzult az arcom és sajnos emiatt egyedül vagyok, 28 éves fiú vagyok, így hol és hogyan tudok ismerkedni
2012. dec. 25. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Együttérzek veled tesó, nekem is hasonló a problémám, egy lánynak sem kellek. :S
2012. dec. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nincs sok esélyed, manapság minden lánynak jóképű pasi kell. Plasztikai sebész nem tudja rendbehozni?
2012. dec. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%

nem csak a külső számít!

bár ez ilyen elcs*eszett egy világ tagadhatatlan... De biztos találsz majd egy olyan lányt akit nem csak a külső érdekli.

Amúgy vágások vannak az arcodon vagy milyen mértékű a "torzulás"?

2012. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az arcomat nézed? Sejtettem...ez az ára, hogy kimentettem azt a gyereket a szomszéd lakásban kiütött tűzből. De tudod mit, még ha meg is bámulnak nap mint nap, totál megérte és ha úgy adódna, megtenném újból.

Egyébként a nevem Pali. Betűzzem? S Z Ő K E"

2012. dec. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen sebhegyek égések, meg orrom szájam is baleset sajnos elég ijesztő :( plasztikai sebész kicsit tudna csak javítani vagy nagyon drága horribilis összegekért
2012. dec. 25. 20:49
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát külsőre alapuló kapcsolatod nem lesz, de én nem látom akadályát, hogy szimpátiára kiépülő kapcsolatot hozz létre.

A fogyatékosok áltában magukat teszik fogyatékossá azzal, hogy úgy viselkednek ahogy szerintük viselkedniük kéne. Hiszen ők úgyse jönnének be egy lánynak se minek adjanak magukra...

Hazudni meg felesleges.

2012. dec. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Bárcsak hihetnék abban, hogy igen. De ez nem egy olyan világ úgy tűnik, bár azt mondják minden csak az ember hozzállásán működik - demonstrálják ezt félkezű golfbajnokokkal, teljes lebénulásból felépülőkkel meg ilyenekkel... Teljesen kétségben vagyok ezekkel most... Semmi nem az ami volt, szét van esve az egész...
2012. dec. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ezt nem állja a TB?


Szerintem érdemes futnod egy kört, mert tudtommal a baleset során szerzett torzulások helyreállítását állja a TB.

2012. dec. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%

Akkor úgy kell csajoznod, mint a sebhelyesarcúban a belsőd kell megszeressék.

Vagy találnod kell egy lánybarátot aki majd beléd szeret.


Engem nem riasztana el az arcod (pláne, hogy nagyon szeretek egy félkarú kislányt aki szinte már a húgom, szóval ő volt az első sokk nekem de azóta nagyon el tudom fogadni az ilyet.)


A másik, hogy bár nekem nincsenek ilyen égő sebhelyeim, de az én testem is tele van sebhelyekkel, főleg azért mert "jókislány" voltam. És sok feltűnő helyen. Tudom, hogy sok ember ezt visszataszítónak tartják, de én megtanultam vele élni. :)

Neked is meg kell tanulnod vele élni. Ha elfogadod magad akkor mások is sokkal elfogadóbbak lesznek veled. Meg ha megismernek, és látják hogy jófej vagy, az sokat nyom a sármododon. :)

2012. dec. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A balesetből eredő torzulás helyreállító plasztikai műtétjét a TB fedezi! Járj utána. Ez egészen biztos.
2012. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!