Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok miért nem képesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem képesek kimondani, ha elmúlt már a szerelem? Miért hallgatnak és várnak arra, h a másik mondja ki, vagy egyszerűen csak bunkóak a másikkal, h rájöjjön már elmúlt a szerelem?

Figyelt kérdés
Természetesen nem általánosítok, de bizonyára ti is találkoztatok már ilyennel a gyengébbik nem képviselőiből féritársaim. A kegyes hazugság nem jobb lányok...egy szálat se. Miért kell ezt csinálni??? Tudom, egyénenként változó, de azért pár alternatívát szívesen olvasgatnék itt a válaszoló lányok/nők írásaiban!

2012. dec. 17. 21:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:

bocs "férfi" vagyok...16/F

és nyugodtan általánosíts...2ből 2ilyet találtam...ez nem lehet véletlen, ekkora bot nem lehetek...

2012. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszod férfitársam, bár nem mondanám, h megnyugtató, h nem vagyok egyedül a problémámmal.
2012. dec. 17. 21:41
 3/41 anonim ***** válasza:
80%
Mert nincs bennük annyi gerinc.
2012. dec. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Tudjátok akkor fáj a legjobban, mikor a kapcsolat elején tisztázzuk a dolgokat, h fair játékot játszunk és nincsenek egymás előtt titkaink. Aztán tessék, csak épp a legfontosabbat nem mondja el, h szerelme már nem az igazi felém. :(
2012. dec. 17. 21:55
 5/41 anonim ***** válasza:
67%
nőtől 100%-os őszinteséget soha ne várj el...megígérnek mindent, őszinték is, csak a maguk módján, eléggé egyénien értelmezik az őszinteséget......ez egy ilyen sport....sajnos...
2012. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Ez van utolsó. :(


A lányok nagyon hallgatnak itt, ezek szerint itt sincs, amelyikben volna gerinc?

2012. dec. 19. 08:26
 7/41 anonim ***** válasza:
68%
egyébként még a jobbik eset ha csak picit nem őszinte....a "kedvencem" a megcsalás téma....minden fórumon, meg mindenhol sírnak a lányok, h mekkora szemét minden pasi, mert mindegyik megcsalja őket....ennek ellenére a haveri körömből 90%-ban lányok csalják meg a másikat, nem pedig a fiúk...s érdekes módon a haverjaim haverjainál is ez a helyzet, s az ő ismerőseiknél is "furcsamód"......számtalan szerencsétlen srácot láttam már kocsmába segg részegen majdnem sírni a nője miatt...viszont akármennyi lányt látok, így fáj a szakítás, meg úgy fáj a szakítás, de 1 nap múlva már úgy bulizik mintha sosem lett volna senkije.....
2012. dec. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Sok a gerinctelen lány a való életben is, úgy látszik cimbi!
2012. dec. 20. 07:58
 9/41 anonim válasza:
Már megbocsás és én lány vagyok és nem vagyok gerinctelen!!!Talán amúgy azért mert nem akr megbántani vagy ilyesmi!Ennyierővel a fiúk is gerinctelenek mert a barátnőmet a pasija oknélkül szakított vele és nem is mondta a szemébe ,ha nem csak facebookon írta neki!!!!Suliban akrt vele beszélni ,de ő csak folyton azt mondta ,hogy ő meg nem és a barátnőm nem tet semmit csak egyszer nem ment el vele moziba ,mert edzése volt!!!
2012. dec. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
Utolsó, ő legalább facebookon megírta, h ennyi. Még mindig jobb, mint hülyíteni a másikat, és arra várni, h magától essen le neki.
2012. dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!