Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal! Hogyan érhetném el, hogy barátok maradjunk?

Figyelt kérdés
Ma mondtam meg neki,hogy nem szeretném már ezt a kapcsolatot,mert nem vagyok boldog mellette,és már csak úgy érzek iránta mint egy barát.Az utóbbi időben már nem is vonzódtam hozzá testileg sem.Most viszont nagyon egyedül érzem magamat,hisz 9 hónapig együtt voltunk,megszoktam a közelségét.De most hiányzik,de mégsem akarok,hogy többek legyünk egymásnak mint barátok.Barátként viszont nem akarom elveszíteni,hisz vele mindent megtudtam beszélni,és nem áskálódott a hátam mögött.
2009. aug. 24. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
eléggé önző vagy nem gondolod? dobod aztán még elvárnád hogy jópofizzion veled? hagyd békén, hagy lépjen túl rajtad.
2009. aug. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kankalin ***** válasza:
100%
Sehogy.
2009. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
sajna ez csak mese! nem fog működni
2009. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az,hogy egyedűl érzed magad és hiányzik,rossz az a tudat,hogy nincs már neked ő teljesen természetes dolog.Akár szereted akár nem.Véleményem az,hogy egy darabig kerüljétek egymást amíg mindkettőtőkben le nem folyik ez a dolog.Késöbb persze lehet róla szó,hogy eljárjatok,főként ha a baráti körötök ugyan az.De egyenlőre ne foglalkozz ezzel.

Én 2 hónapja szakítottam a barátommal 4 év után mert már éreztem rajta,hogy nem bolodg melettem,bár én nagyon szerettem őt.4napig bírtam nélküle,visszakönyörögtem magam hozzá.Életem legnagyobb eddigi hibája volt.Most mégroszabb a helyzet,és még nehezebb az "elválás"De szakítani fogok vele...és nem fogok visszanézni,akármennyire szeretm őt és akármennyire hiányzik.Nekünk közös barátaink vannak szóval én azt fgom tenni amit tanácsoltam neked.Ráadásúl ez az első szerelem,duplán fáj.

Sok sikert!

20/L

2009. aug. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy ő hogy fogja majd fel ezt a szakítást. Lehet, hogy az egyik legjobb barátod lesz, de egyelőre ilyennel ne zargasd, szerintem. Ha esetleg ő szeretne beszélgetni még a kapcsolatotokról, akkor beszélgess vele, ha nem, akkor egyelőre hagyjad, hogy kiheverhesse... aztán majd keres, ha ő is hasonlóképpen gondolja. Azt meg már valszeg elmondtad neki, h szeretnél a barátja lenni.. .-)
2009. aug. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyik volt pasimmal mi most szinte legjobb barátok vagyunk, de ahhoz hogy ez megtörténjen kicsit több mint 1 évnek kellett eltelnie, szóval szerintem nem lehetetlen:)
2009. aug. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ez egy elég önző dolog tőled, hogy szeretnéd, hogy még barátok maradjatok. Inkább hagyd békén szegény srácot, mert ha nagyon szeretett, akkor mindig azt fogja érzeni, hogy még van valami remény és megint összejösztök, ezáltal nem tud továbblépni.
2009. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!