Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írjak neki vagy ne írjak? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy ne írjak? Mit írjak? Egyéjszakás utáni gyötrelem.

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem az egyik ismerősömmel. Ittas állapotban voltunk. Azóta folyamatosan ő jár a fejemben, de még nem futottunk össze. Én leléptem a "dolog" után, mikor ő elaludt. Nem írtam neki azóta semmit. Ő sem nekem. Mégsem tudom kiverni a fejemből. Mit lehet, jobban mondva mit érdemes ilyenkor tenni? 20L
2012. dec. 26. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán írd meg neki, hogy szeretnél még egy estét és nézd meg mit reagál rá.
2012. dec. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kellettél volna a srácnak, jelentkezett volna, és feltúrta volna az elérhetőségedet a föld alól is.


Úgy hogy tessék megbarátkozni a gondolattal, hogy ennyi volt a történet.

2012. dec. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja az elérhetőségeimet, mint írtam, ismerősök vagyunk...
2012. dec. 26. 23:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Aki írt nekem: nem tudok visszaírni privátban. Az alkohol hatására gabalyodtunk össze...
2012. dec. 26. 23:42
 5/7 anonim ***** válasza:
ismerős ide vagy oda, ennek a pasinak nem kellesz-ez tény. No már most elkezdhetsz loholni utána, de szerintem felesleges, csak magadnak okozol pár kellemetlen pillanatot.
2012. dec. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

PRÓBA, SZERENCSE.. . . HA NEM REAGÁL, AKKOR HELLO SZIA.

SZERINTEM MIVEL LELÉPTÉL LEHET Ő GONDOLJA ÚGY, HOGY VALAMI PARA VAN.

2012. dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, én is azt gondolom, hogy lehet szimplán csak ő sem "mer" keresni, mert szó nélkül leléptél utána. Lehet úgy gondolja neheztelsz rá, jobb ha meghúzza magát vagy nem is tudom.

Mindenesetre én szeretem tisztázni az ilyen helyzeteket. Írnék neki és megkérdezném mi volt ez és lesz e ennek folytatása.

2012. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!