Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyéjszakás kapcsolatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyéjszakás kapcsolatok a "jó pasik" kiváltságai?

Figyelt kérdés

Aki átlagos vagy rosszabb, annak is lehet egyéjszakás kapcsolata, vagy az kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?

Mert rövid távon a "belső értékek" úgyse érvényesülnek, szinte csak a külső.



2012. okt. 5. 09:33
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
17%
Ez egyáltalán nem így van. Nem tartom magamat Adonisznek, mégis valamit tudok nyújtani az ágyban, így már volt lehetőségem nem egy ilyenre. Alkalminál vagy a külső nagyon fontos, vagy pedig, amit megtudsz tenni egy nőért. Ha gyorstüzelő vagy, akkor nincs sok értelme. Igazi szeretkezés a lényeg, ahol minkét fél teljesen eltud feledkezni mindenről, csak az együttlét van előttük.
2012. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
55%
Mivel némelyik részeg lány az alkoholmámorában a "látását" némileg elveszíti, ezért elég könnyen megeshet, hogy ronda pasival térnek haza...
2012. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem a hosszútávúak is. Én legalábbis hosszútávon se akarok valami rondaságot bámulni/élvezni :/
2012. okt. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elég egyértelmű, h egy csúnya, önbizalomhiányos pasi nem fog szexet kapni, sőt meg egy jól kinéző se, ha szerencsétlen.
2012. okt. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy az egyéjszakás pasikat soha se kell senki előtt felvállani, nem kell együtt mutatkozni sehol, stb. Csak egy kufirc aztán ennyi, viszlát... Nem rombolja le még egy jó csaj imázsát se...
2012. okt. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:

"kénytelen megelégedni a hosszú távú kapcsolatokkal?"


Tudtad e hogy mások ölnének azért, hogy hosszú távú kapcsolatuk legyen, mert elegük van az egy éjszakás felszínes, semmit mondó, üres, érzelem nélküli viszonyokból?


Hogy kérdésedre is válaszoljak, nem, nem kell jó pasinak lenned hogy egy éjszaka ágyba vigyél egy ismeretlen "lányt". Diszkó után pl a parkba is viheted némelyiket... még haza se kell vinned! Ne hogy már hosszabb időt legyél vele mint ameddig egy aktus tart!


Bocsi ha nyers voltam, de ilyen kérdést... nem értelek.

2012. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:

Helló, én jó pasinak számítok, de nekem sem kiváltságom ez :) Viszont kevésbé "jó pasi" haverjaim simán csinálnak ilyet. Szóval szerintem nem. Legalábbis környezetemből kiindulva, meg amit láttam. Inkább a jó duma, mint képesség kell hozzá szerintem. Jó duma alatt azt értem, hogy képes magát beszövegelni a lány bugyijába, mert nekem is jó dumám van, de inkább csak szórakoztató mint céltudatos. Az egész estét betöltő lányoknak :) pedig az utóbbi működik. Azt kell megfűszerezni egy kis való világból lopott átlátszó kamuval, amihez nekem nincs elég bőr a képemen.


26/f

2012. okt. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

1: Úgy van. Ha csak egy éjszakára kell a pasi, egyértelműen a külső/technika nyom sokat a latban. Továbbá: mennyire odaadó, hogyan orálozik, stb.

De hosszútávút se kezdenék olyasvalakivel, aki ezekben nem megfelelő. Ott már fontos a "benső" is.

Viszont minek kezdjek vele, ha nem élvezem a szexet?


2. Igen, elképzelhető, hogy az ital nem csak a nőket, a pasikat is megszépíti. :P

2012. okt. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
Ez nem így van. Alkalmi (de általában több éjszakás) kapcsolataim inkább átlagos külsejű férfiakkal valósult meg. Bár én is csak egy átlagos külsejű nő vagyok. Volt, amelyikből hosszabb távú szerelmi kapcsolat is lett.
2012. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:

"Viszont kevésbé "jó pasi" haverjaim simán csinálnak ilyet. Szóval szerintem nem. Legalábbis környezetemből kiindulva, meg amit láttam."


Ez relatív, hogy a nőnek ki a jó pasi és miért.

Sok nőknek dekoratív pasi más fiúknak "b.zi kis gizdának" számít (és nem értik, mit csípnek a nők rajtuk?)

2012. okt. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!