Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért gond ez a barátnőimnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gond ez a barátnőimnek?

Figyelt kérdés
Van két "legjobb" barátnőm. Az egyiknek már isten tudja hanyadik csávója van (15éves, de most több mint másfél éve van egy tartós kapcsolata), a másiknak ez a 3. barátja (16év). Ha leülünk beszélgetni a fiúkról és a hozzájuk járó "problémákról" az én tanácsaimat sose fogadják el, mert, hogy még nem volt barátom, 16 éves vagyok én is. Nem hiszem, hogy olyan hülye tanácsokat mondanék nekik, mikor a többi barát legyen az fiú, vagy lány, ismerős megfogadja és egyetért velem.
2012. dec. 26. 23:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Olyan nagy gond ez, hogy ha 16 évesen még nem volt egy barátom sem ?
2012. dec. 26. 23:52
 2/4 anonim ***** válasza:

Mivel nem volt még barátod, ezért gondolják azt, hogy nehogy már te mondd meg, mit hogyan tudnának jobban csinálni.


Vagy az is lehet, hogy rossz tanácsokat adsz.

2012. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem okos dolog olyanról észt osztani, amiben még nem volt tapasztalatod.

Nem az a baj, hogy nem volt barátod, hanem maga a tudat, hogy miért ad olyan tanácsot egy ember, akinek semmilyen tapasztalata sincsen azon a téren amiben tanácsokat osztogatna.

Te sem örülnél neki, ha olyan ember adna szexuális felvilágosítást, aki csak képekről látott nemi szervet.

Vagy adna gyereknevelési tanácsot olyan, akinek nincs és nem is volt még gyereke.

Hiába az okos gondolat, ha nincs mögötte háttér.

Nem elég tudni dolgokat, tapasztalni is kell...

2012. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert azt gondolják, hogy ők már sokkal jobban tudják, mert már több barátjuk is volt, neked meg még nem. De szerintem ez nem attól függ. Az én legjobb barátnőm 19 éves (én 18), még sohasem volt senkije, mégis nagyon jó tanácsokat tud adni, ha kérdezem. Legközelebb kérdezd meg, hogy miért kérdeznek mindig, ha úgysem fogadják meg.
2012. dec. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!