Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit érezhet?

Figyelt kérdés
Akárhányszor megpróbálok közeledni barátnőmhöz, megsimogatni, megcsókolni vagy megölelni, elfordul, elveszi a kezemet, elhúzódik! nekem ez nagyon szarul esik, már beszéltem vele erről és mondta hogy ő nem szereti ha hozzáérnek, és nehezen tudja kimutatni hogy szeret valakit de megpróbál megváltozni és kért hogy ne hagyjam el emiatt! Mindig azon gondolkodok amikor ezt csinálja hogy mit érezhet!

2012. dec. 27. 01:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Hm. Szerintem hasonlót érez mint én. Ő feszeng ha megöleled, hiába teljesen nyílt előtted, mindig is szokatlan lesz az érzés, és feszült ha túl "nyálas"

Akarja viszonozni, de kellő módjával, mennyiségével, de túlzásba ha akarná se tudná vinni

Hidd el, akármilyen visszahúzódó, sokkal hűségesebb, és kitartóbb, és segítőkészebb, illetve megértőbb. Majd meglátod

2012. dec. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem az alakjával van gond! iszonyat csinos!! már beszéltem vele erről, azt mondja mindig is ilyen volt! igazából ennek ellenére is jól megvagyunk, csak jól esne ha néha hagyná hogy megöleljem mert nekem tök sokat számít!
2012. dec. 27. 02:01
 13/17 anonim ***** válasza:
Beszélned kell vele erről vagy mindig azt fogja csinálni és ha ráerőlteted az ölelést az nem vezet jóra.
2012. dec. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
már beszéltem vele, és azóta látom hogy próbálkozik! néha odafordul hozzám és megölel, ad egy csókot ami nagyon jól esik, csak ez meg olyan hogy belül egy picit bánt hogy tudom hogy nem kívánja!
2012. dec. 27. 02:08
 15/17 anonim ***** válasza:
Hidd el kívánja. Csak neki mégis furcsa a helyzet. Az a személy, akinek elméleti síkon megy a párkapcsolat, meg míg megvan a rózsaszín köd, de utána már más a gyakorlatba. Ez nem a kiszeretés v megunás jele, hidd el!
2012. dec. 27. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Vannak emberek, akik sajnos nem kívánják az ölelést. Nem is tudom talán túl nyálasnak tartják. Holott szeretni szeretnek belül, de nem tudják kimutatni. Az egy érdekes kérdés, hogy ezek az emberek hogy oldják meg a szexet, ha még az ölelés is nehezükre esik.:SSS
2012. dec. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez most lehet, hogy hülyén fog hangzani, de szed fogamzásgátlót?

Mert én, amióta szedek (illetve már nem vagyok ilyen,csak az elején), azóta ugyanezt éreztem én is. Szinte csípett az, ha a barátom hozzám ért, nem esett jól se a simogatás, se a csikizés, se az ölelés, se a túl közeli egymás mellett fekvés, semmi. De nem mindig, de az idő nagy részében így volt. Olyan volt, hogy is mondjam, mintha a testvérem lenne, vagy csak egy jó barátom, nem mintha a szerelmem. Bár most már visszaváltoztam szerencsére. És egyébként hangulatingadozásaim is voltak, minden ok nélkül rámjött a depresszió, a sírás, 5perc múlva meg már pörögtem a boldogságtól. Régen nem voltam ilyen, egyáltalán nem. Szóval ha szed tablettát, lehet, hogy attól.

2012. dec. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!