Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet "kiheverni" egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet "kiheverni" egy számomra értelmetlen szakítást?

Figyelt kérdés

2 és fél évig voltunk együtt. Igaz szerelem volt a miénk, mindenemet odaadtam neki és ő is ugyanígy szeretett. Egy hihetetlenül csodálatos érzés volt. Mindketten úgy gondoltuk sosem érhet véget. Ám az utóbbi 1-2 hónapban gondjaim voltak itthon és a munkahelyemen így sokszor ideges és feszült voltam. Sokszor vesztünk össze apróságokon, de amilyen gyorsan összevesztünk olyan gyorsan ki is békültünk. Szinte együtt éltünk. Mikor komolyan beszélgettünk sokszor kérdeztem jó ez így neki, van e valami gond és mindig megbeszéltük, ha valaki valami rosszat érez megbeszéljük a másikkal, hogy ne érhessen véget a kapcsolatunk. Másfél hónapja csúnyán összevesztünk. Én voltam a hibás, túlságosan felkaptam a vizet, de csak mert abszolút hülyeséget csinált. Szakítottunk, de megbánta, kibékültünk. Ismét szép volt minden, próbáltam visszafogni magam, de néha kibuktam dolgokon. Elismerem, én voltam a hibás. Egy hete valamin vitatkoztunk és megkérdeztem mi értelme így együtt lenni? Nem bántón, csak szerettem volna megbeszélni, hogy azért mert szeretjük egymást és hogy mindketten változtatni fogunk. Besokallt. Szakított. Abban maradtunk hívjuk egymást és találkozunk. Telefonban még mindig mondta, hogy szeret. Csak ezt nem akarja már. Szerettem volna vele találkozni. Beszélgetni miért is történt mindez. Ám pár nappal találkozott ismét a "nagy barátaival" és mintha kicserélték volna azóta. Bunkó, megalázó és szemét a viselkedése. Nem akar beszélni. Úgy szólt hozzám mint valami senkihez. Mitől változhatott meg ennyire? Hiszen másfél hete még ő futott utánam, hogy nem akar elveszíteni és bizonygatta mennyire szeret! Hirtelen kiveszett belőle minden? 3 éve ismerem, ez alatt az idő alatt sosem bánt így senkivel, mindig érettebb volt a koránál és komolyabb a "barátainál". Miért csinálja most ezt? Miért jó neki, ha bánthat, miért élvezi, hogy szenvedek? Azóta a pár nap óta már valami új csajt is elkezdett keresni, holott szakítás után még azt mondta engem szeret, csak ezt nem akarja már így és hogy neki most nem kell senki egy jó ideig..

Nem értem én a férfiakat..


2009. okt. 2. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:

pofon egyszerű... az hogy nőtt köztetek a feszültség, nagyonis látszik abból amit leírtál.. innentől csak idő kérdése volt h mikor pattan el a húr.. "megkérdeztem mi értelme így együtt lenni?" na ekkkor pattant el.. aki egy kicsit talpraesettebb, ilyenkor "kicsit" megsértődik, és már nem nyomja el magában az érzéseit. haragszik rád. téged okol azért amiért végelett. és szerintem még mindíg szeret... a történet végéből nekem valami olyasmi jön le, hogy a pasid csinált egy 180 fokos fordulatot.. ez a csakazértse... lehet h elege lett abból h folyotn veszekedés van és ő mindíg ottvan és bizonygatja h mennyire szeret.. mindenki besokall egyszer..

érted mostmár?

2009. okt. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem. Mármint értem miért lett vége. De nem értem miért így? Azt hittem őszinték vagyunk egymással. Elmondjuk egymásnak a gondjainkat. Rengeteg mindent feladtam érte. Stresszes időszakom volt. Nem értem miért nem lehetett megmondani, hogy ha így folytatom vége lesz? Vagy miért nem lehetett valami figyelmeztetést adni? Miért mondta, hogy minden szép és jó, amikor nem úgy érezte?
2009. okt. 2. 09:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy próbálgatja a határait, hogy így is elfogadod-e?XD
2009. okt. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennél rosszabb már nem lesz...
2009. okt. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mondhatta, hjogy szép és jó, mert bizott abban, hogy a stresszes időszakod hamar lejár azaz lehiggadsz és szép lesz mint rég.

Azért is jüttetek össze újra.

Csak már többször előfpordult, hogy kiakasztottad és már sorozatosan volt ez...Igy nem tudta, hogy mihez kezdjen veled...

Jobban kellett volna kontroláld magad vagy esetleg jobban elmond, hogy miért vagy olyan stresszes, hátha megérti.

Te mondtad, hogy minden apró és rossz dolgot elmondotk egymásnak..Mégis úgy érzem, hhogy ezt a részt te kihagytad, hogy kifejtsd neki.

Ezért menekült tőled...és többször előfordult vele ez igy akkor biztos újra megismétlődik. Viszont még mindig szeretett.

A "nagy barátai" nak lehet hogy elmondta, hogy mi a baja és ők azt tanácsolhatták, hogy "ha ilyen stresszes és mindig kiakaszt a csja akkro hagyd a fenébe" és biztos ital mellett is..És igy ezért próbál sütgösen valamit keresni (az ő esetében més csajt), hogy fellejtsen el téged minnél hamarabb, hogy az ő szenvedése múljon el.


Ha ilyen szép hosszú kapcsolat volt azt kár elrontani...

Eddig ő futott utánad is annak ellenére, hogy szakitott.

Én azt javasolnám, hogy most te kell, hogy tegyél valamit még akkor is ha te vagy a lány. Mert ő most mást akkar gopndolni...ezért most minden csak tőled függ, hogy a kapcsolat újraalakul vagy el fog veszni. Vagyis csak te tehetsz most érte.

Menj hozzá..probálj beszélni vele, és tegyél meg mindent azért, hogy visszanyerd. Mondd azt, hogy sajnálod amit tettél és mond el a te nézőponmtod csendben és higgadtan..hátha megérti..és mondd el minden problémád.

Muszáj, hogy megértse ha ennyi ideig jól elvoltatok.

Lehet, hogy neki időre is szüksége lesz, hogy mindezt feldolgozza..igy ne várj hamar válaszokat.

Szerintem megérti.

És a legfőbb dolog, hogy ha stresszes vagy akkor kontroláld az indulataid és neengedd, hogy elszabaduljanak. Ha elengeded akkor az egésznek lőttek. És akkor is ha esetleg összejösztök akkro se tedd ezt mert akkro meginn emlékeztetni fogod arra amikre kiakadott. Mielőtt valamit mondjál neki számolj el 10-ig, vagy gondold át még vagy 2-3-szor.


Remélem valaménnyire hasznos volt a válasz és tudtam segiteni.

2009. okt. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó. Igazad van, belátom. Csak nem értem a viselkedését. Ha egyszer szeretett miért jó az neki, ha nekem fáj?

Amúgy futottam utána. De attól csak rosszabb lett.. Bunkón szólt hozzám, szinte rám sem nézett. Azt mondta nem akar beszélni. Nagyon megbántott 1-2 tettével. Próbáltam volna elmondani neki, hogy tudom, hogy én voltam a hibás, de egy ilyen kapcsolatot nem baszhatok el ennyire, nem lehet, hogy így érjen véget, mindent megtennék érte. De nem hagyja. Azt mondta már nem akarja... Igaz ez még csak egy hete történt. De most nagyon véglegesnek tűnik...

2009. okt. 2. 11:07
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem védekezés miatt van... elege vana fájdalomból.. esetleg ugy gondolhatja, ha nem vagy hozzá közel, akkor nem lesz több veszekedés.. én azzal viselkednék így akit szeretek de akire nagyon dühös vagyok.. lehet h idővel megtaláljátok a hangot, bár innen elég kilátástalan.. :(

első

2009. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szeretném elfelejteni, belemagyarázni, hogy úgysem működött, nem is volt olyan jó. De hogyan tegyem amikor tudom, hogy mindez hazugság? Megalázott, megbántott és én még mindig tárt karokkal fogadnám, hiába mondogatom magamnak, hogy ne...

Talán az idő mindent megold. Csak félek, hogy én addigra belebolondulok.

2009. okt. 2. 12:48
 9/10 anonim válasza:

Nem értem én a férfiakat.., írtad...

Én meg a nőket!

Értelmetlen párkapcsolatnak hogyha már vége lett, akkor minek jönnétek össze újra?


Járj kultúráltabb szórakozóhelyekre el, majd lesz ott!

Járj el edzeni, égesd a súlyt, a palinak meg adj vissza mindent ha kéri, és te is kérj vissza mindent.

Nem ritka ez, sok az olyan, aki meg van hibbanva.

2009. okt. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem a párkapcsolat volt értelmetlen. Annak nagyon is sok értelme volt. A szakítás "lebonyolítása" volt számomra értelmetlen.
2009. okt. 2. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!