Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan látjátok ezt? (lent, vélemény)

Figyelt kérdés

A barátommal dec. 22-én voltunk 3 hónaposak, mindkettőnknek első kapcsolata. Ő folyamatosan mondja (írja), h hiányzok neki, meg h az életét jelentem, nem tudná, mit csinálna nélkülem, tökéletes vagyok... érzem, hogy szeret!

Én is szeretem őt, viszont én sokkal inkább a földön járok, tudom, h ez nem lesz mindig így, lehet, h fél év múlva megtetszik neki egy szebb, vékonyabb csaj.. Szerintetek melyik a jobb? A fülig szerelmes vagyok vagy a reálisabban látom a kapcsolatunkat? Véleményeket írnárok korral együtt?! Köszönöm! 17L, 18F


2012. dec. 27. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a szerelmet élvezni kell, nem azon tépelődni, hogy mi lesz fél év múlva.
2012. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reálisabb vagy,hanem félsz,hogy kevés vagy neki,vagy kevés leszel.Bízz magadban és benne is.Meg aztán nagyon ritka,amikor valaki az első kapcsolatában meg marad élete végéig,szóval szinte biztos,hogy ti sem maradtok együtt örökre.
2012. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
valahol a kettő között
2012. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem vagy szerelmes! Ha azlennél akkor rózsaszín ködöt látnál csak és bármit megtennél azért, hogy örökre együtt maradjatok nameg olyankor nemtudod reálisan látni a dolgokat.

18L

2012. dec. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!