Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtöktől több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöktől több hétig távol lennéttek, és mikor jön haza, kimennétek elé a pályaudvarra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 14:12
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Kedvesek vagytok fiúk...

Én meg kifogtam egy ilyet.

Ráadásul nagy cucokkal leszek. Megkértem a barátnomet, o kijon ( szó nélkül )

A pasim ezt mondta: nem jön ki, mert másnap munka! ( fél óra lenne az állomás , és vasárnap délutánról van szó.

2012. dec. 29. 14:59
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Dehhogy mennék, van két jó lába, majd hazacaplat azon. AZtán hív, ha mehetek szexelni végre. Egyébként sem hurcolásznám, mert nem vezetek autót. Vonatot meg láttam már életemben, minek menjek oda. Minek kell elébe menni? Sosem értettem. Hazajön, aztán majd hív, ha szeretne valamit.
2012. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
nagy köcsög az embered, már bocs!
2012. dec. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem a bnőm hetente utazik, de elképzelni sem tudom, hogy ne mennék ki elé....gyökér a f.szid, bocs...
2012. dec. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%
Elég gyökér srácot sikerült kifognod... elém még az is kijött, akivel csak szexkapcsolatban voltam.
2012. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Ha hetkoznap megyek hozza, akkor sem jon ki elem, pedig sokszor keson megyek munka utan ( 9-10 korul ) , es nem eppen biztonsagos kornyeken lakik, fekek arra jarni, de sosem jonne ki. :(

Most igy 3 het utan azt hittem kijon...

2012. dec. 30. 02:12
 17/27 anonim ***** válasza:
és neked ez így rendben van? ha nem tetszik, talán lépned kéne valamit, nem gondolod? vajon mit nézel még el neki...
2012. dec. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17 # ma jottem, es persze, hogy nem jott ki elem.

Elegem van belole.

2012. dec. 30. 20:51
 19/27 anonim ***** válasza:

Ha SZERETEM akkor kimennék, vagyis kimentem volna.

Dobd ki a pics@ba lusta disznó.

2013. jan. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Én olyan hisztit lerendeznék neki a te helyedbe, hogy azt se tudja hogy fiú vagy lány. Ha szeretne, akkor kimenne eléd, vagy ő menne a házad elé hogy bemehet e mert hiányzol neki. Vagy hívna hogy menj hozzá, és ott várna a kapu előtt. Nem hogy ki se megy. Gondolom volt már olyan hogy odamentél és nem jött ki igaz?
2013. jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!