Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Haza kell mennem, de mivel...

Haza kell mennem, de mivel hogy veszelyeztetett vagyok nem ulhetek repulore a 12. -dik hetig?

Figyelt kérdés
Vizsgalatra megyek haza az elsore otthon,de ne uljek gepre csak ha betoltom a 12.Es ha betoltom utanna nem lehet baj,ettol felek nagyon!A jegyem pont aznapra veszem mikor 12 hetes leszek.Szerintetek nem lesz baj?Miert baj a repules nem értem?A nyomaskulonbseg oke,de akkor mi zajlodik bent a pocakba?
2009. máj. 30. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt nm értem.

Ha külföldön laksz,miért nem mész el ott vizsgálatokra??

Pláne,hogy veszélyeztettett vagy?????

Ezt orvossal kellene megbeszélned.Már mint a repülést.Èn a helyedben akárhol vagy,elmennék ott orvoshoz.Èn Németországban lakom,de eszembe sem jutott,hogy haza menjek orvoshoz......Az meg pláne nem ,hogy 12 hétig orvosi vizsgálatra ne menjek....Nekem az 5.héten volt két vérvétel-vizelet vizsgálat,+uh.A 8.héten szintén uh,vér,vizelet vizsgálat,majd a 12.héten ismét orvos....

2009. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért vagy veszélyeztetett?

Milyen hosszú lenne az út?

Szerintem nem árt semmit ebben a korai terhességben a repülés.De biztosan függ attól h mi a bajod.

2009. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo:azert mert nem irtam voltam orvosnal,voltam vervetelen,UH-on.Csak mivel haza fogunk koltozni 4 honap mulva,ezert egyertelmu,hogy otthon fogok szulni,es ez azt takarja,hogy orvosnal meg kell jelennem+vedononel,szoval ennyi.

A kerdesemre a valaszoddal nem lettem okosabb,megkerdeztem az orvosom a repulessel kapszolatban.De mivel ezt azt oldalt azert hoztak letre,hogy nyugodtam kerdezhetek azt hittem igy van,de te visszakuldesz oda ahol mar voltam,csak egy kis tanacsot kertem volna hatha valaki,volt mar ilyen helyzetben.Nem ertem azokat az embereket,akik nem ertenek sok kerdest miert valaszolnak,ha nem a konkret kerdessel kapcsolatos az!!!!!!!!

2009. máj. 31. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!Nem lehetne azt megoldani valahogy,hogy ameddig kulfoldon tartozkodtok addig ott jarj orvoshoz es miutan vissza mentetek vidd magaddal a papirokat meg leleteket es utana keress fel egy orvost?Nem tudom,hogy lehetseges-e ezert probald meg megkerdezni,mert ez igy megis biztonsagosabb lenne neked is meg a babanak is foleg ha veszelyeztett vagy.

37+4 hetes kismami

2009. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

A repülés a terhesség 15-34 hete között a legbiztonságosabb. Ha lehet old meg az utazást mésképpen, mondjuk vonat vagy busz is lehet megoldás. Tudom sokkal hosszabb az út, de ha megoldható szerintem jobb megoldás


Ha repülsz is mindeféleképpen kérj igazolást már külföldön, hogy kismama vagy és mutasd fel a felszálláskor. A kismamákat elvileg az első sorokba szokás ültetni, de ha nem is, akkor arra figyelj, hogy a vészkijárathoz ne ülj.


Jó babavárást

2009. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én most repültem 13 hetesen 3 felszállásom volt és 2-3 órás utak. Szerintem ha nem 10 órát kell repülnöd, akkor nyugodtan indulj haza. De siess nehogy lemaradj az első nagy 12 hetes ultrahangról. Én is Németben élek... Pestig nem hosszú a repülőút! Szerencsés utat!
2009. máj. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!