Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az h amig másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h amig másoknak sikerül nekem már a jóég tudja hanyadik csajjal sem jön össze semmi?

Figyelt kérdés
Már nem tudom mit kéne tennem, legtöbbször odajönnek hozzám a lányok, azzal nincs is gond, de 1-2 nap után összeveszünk, vagy bármi más "apróság" miatt vége az ismerkedésnek.. pedig sok barátom van, lányokból is akad 1-2, ők el tudnak viselni, nem értem h akkor a párkapcsolatban mi miatt vagyok ellenszenves nekik? :/
2012. dec. 29. 18:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1-2 nap után ajándékot kellene venned nekik, meglepni őket, randevúra hívni, de mégis min vesztek össze? nehogy már ilyen sok hülye nő legyen! És persze mindegyik hibás? Hm... Na ne! Hány éves vagy???
2013. jan. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Apropó, és meddig tartott a leghosszabb kapcsolatod? Mert csak volt, ha 1-2 lány el tud viselni. És ők miért tudnak elviselni??
2013. jan. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

De azzal az 1-2 lánnyal csak úgy vagyunk és nem akar egyikőnk se semmit a másiktől, akikkel akarunk egyből elszúrjuk. Elkapkodjuk v egyikőnk túl türelmetlen és kiakad a másikra minden apróság miatt..

20 vagyok.

2013. jan. 1. 22:07
 14/20 anonim ***** válasza:
És mik azok az apróságok? Mikor volt pl. utoljára komoly kapcsolatod?
2013. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

isten bizony nem tudom elképzelni hogy működik ez nálad...

találkozol egy tök ismeretlen lánnyal, sőőőőt ő megy oda hozzád, jól elvagytok, aztán másnap összevesztek valamin, vagy ő vagy te felhúzod magad egy apróságon és onnantól nem beszéltek?

Tényleg érdekel, meséld már el ezt részletesebben

2013. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

utánna már egyikőnk se mer odamenni a másikhoz békülni :D

egyébként volt már kapcsolatom és ilyenkor legszívesebben mindig visszamennék hozzá de már nem lehet :/

2013. jan. 1. 23:26
 17/20 anonim ***** válasza:

én még mindig nem értem :D

randi vagy csak úgy simán beszélgetsz a lánnyal? min vesztek össze?

Ird már le részletesebben 1-2 esetedet mert igy nem sok értelme van a kérdésnek

2013. jan. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
randi de most kibékültünk :D
2013. jan. 2. 00:13
 19/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de egy buta vagy! Ez abból is lejön, hogy nem vagy képes válaszolni egy konkrét kérdésre sem, ebből az jön le, hogy benned van a hiba, és elvárod a csajoktól, hogy ők kérjenek bocsánatot a te bajaidért is. Annyira értelmetlen vagy, hogy azon csodálkozok, eddig szóba mertek-e veled állni, és hogyan volt így kapcsolatod, na meg a komoly válaszhoz vigyorgó smiley jelet raksz. Esküszöm te nem vagy normális! Amíg itt írogattál kibékültél vele? Mégis kivel? Áhhhhhhhhhhhhh............ kamuember.........
2013. jan. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én irtam a sok értetlenkedő választ, mert tényleg nem tudja a kérdező normálisan le irni hogy mi a nyűgje.

Nekem is volt több tucat randi amit végül nem követett második randi, de 1 olyanra se emlékszem hogy összevesztünk volna. Max nem passzoltunk, vagy vmelyikünk nem jött be a másiknak. De hogy első alkalommal mi a fenén lehet összeveszni azt fel nem tudom fogni.

A srác 20 éves, valszeg vagy dolgozik vagy egyetemen van (ezt kétlem kicsit, bocs...), vagy a szülők nyakán. Ezt nem nagyon értem hogy a nők csak úgy odamennek hozzá. Láttam én már bulikban 1-2 férfi szemmel nézve is 10/10-es pasit és hozzájuk se mentek csak úgy oda a nők, max ha ők mentek oda hozzájuk akkor nagyobb eséllyel lett valami mint ha átlagjóska próbálkozott volna be. Még ha egy 16 éves gimivagánya irta volna ezt akkor megértem, de igy fura.

Én pl. úgy ismerkedtem mindig hogy elhivtam randira egy lányt és akkor próbáltam kedveskedni neki, meg beszélgettünk. Ha olyan téma jött amiben totál ellenkező véleményen voltunk akkor azt hanyagoltuk (pl. 1x volt egy full szélsőjobbos csaj, aki utálta az összes zsidót, de ismerni nyilván egyet se ismert - nála se kezdtem el felhozni hogy azért voltak a történelemben olyan zsidók is akiknek sokat köszönhet az emberiség)

Szóval tökre értékelném ha végre leirná a kérdező hogy mégis hogy néz ki egy ismerkedés meg hogy min vesznek össze. Egy vadidegen lányt elhiv randizni és akkor ott fél óra után összevesznek? Vagy csak úgy simán beszélget egy ismeretlen lánnyal és úgy vesznek össze? Vagy egy már régóta ismert lánnyal veszik össze? Ird le rendesen mire szeretnél választ!

2013. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!