Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm szerint szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szerint szánalmas, hogy otthon leszek szilveszterkor, nem megyek sehova, mert a vizsgáimra tanulok inkább, szerintetek is ciki?

Figyelt kérdés
19F
2012. dec. 29. 18:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Most szerintem sem azon az egy estén múlik a vizsga, 1-jén max. du. 2-3 felé úgyis újra tanulásra képes állapotban leszel. Én is 3-án vizsgázom, BME-s vagyok, szóval tényleg szopacs (80%-os a tárgy bukási aránya...), de ennyi szórakozás szerintem még így is belefér, nem fogom ezért kihagyni a Szilvesztert, akkor mindenki bulizik!
2012. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Jedwardlove ***** válasza:
Nem ciki :) az a ciki,ha megbuksz a vizsgán :D a bulizást úgy is bepótolhatod
2012. dec. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

válaszolók közt voltam, nem tudom hányadi, nem lényeg.


De gondold el hogy milyen rég szilvesztereztél a szüleiddel! :) tök jó lesz majd, úgy mint régen!

2012. dec. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szerintem nem fogsz tudni tanulni, hacsak nem mész valami világtól elzárt kunyhóba... Be fog indulni már kora este a durrogtatás, valószínűleg a szomszédság is extra hangerővel üzemel, netán házibulit rendeznek stb. Ilyen körülmények között nem lehet koncentrálni, ráadásul az ember agya állandóan azon jár hogy mások éppen vígan ünnepelnek...


Mindezt tapasztalatból mondhatom, egyszer próbáltam meg szilveszterkor tanulni (akkor is csak du. 4-ig) de az is egy szenvedés volt.

2012. dec. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem elég gáz. Megértem, hogy tanulsz, de szerintem nem ezen az egy napon múlik, mikor bulizol, majd másnap délig pihensz...szóval felesleges ezzel takaróznod.

Az én barátnőim is ezt csinálják, de szerintem hülyeség és számomra nagyon bosszantó, mert úgy érzem engem hanyagolnak. Én is szoktam tanulni rendesen, de ha tudom, hogy közeleg egy buli, akkor elkezdem a tanulást egy-két nappal hamarabb.

2012. dec. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Drága utolsó! Ez az ötlet hogy elkezded hamarabb, jó is lenne, csak az a baj, húogy általában hiába kezdi el az ember hamarabb, mert sosincs elég korán, ha el is kezdted amilyen hamar csak tudtad, akkor sem elég az idő ami vizsgáig van, még úgy sem, hogy azt az estét végigtanulod, míg mások buliznak. Ha nálad ez nem így megy, akkor érezd magad szerencsésnek.
2015. júl. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Drágám, ne hallgas rá.
2017. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
*halgass
2017. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

****hallgass

Ez nem az én napom

2017. okt. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!