Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a mai világban mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a mai világban mi a legjobb hely az ismerkedésre hogy "normális" barátnőt találj?

Figyelt kérdés
Nem a curvás nőkre gondoltam mint ami a discokban vannak többnyire hanem a normális lányokra értem!
2012. dec. 30. 09:37
1 2
 11/18 ASOT ***** válasza:
Auchan :)
2012. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Én ma éppen vonatozom, ott megtalálsz. Bár a páromhoz igyekszem, így nem vagyok túl jó fogás! :)
2012. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Igazán azok az emberek a legszerencsésebbek, akik a gimnázium/középiskola legvégén jöttek össze, és nem mentek szét a külön városba költözés okán, vagy pedig akik a felsőoktatási intézmény keretein belül találtak egymásra, főleg a nappalisoknak van nagy szerencséjük ilyen téren. Igazán itt lehet hozzád való, normális, jól kiismerhető partnert találni. De ez sajnos nem mindenkinek van így, főleg aki levelezős volt végig. Ott lószar sincs lehetőségben..... Sportlétesítményekben pl. szerintem nem jellemző hogy lehetne, az összes jópinát mindet a pasasa kísérgeti állandóan, lehetetlen megkörnyékezni. A diszkós cafatok valóban nem pálya, útcán meg szinte lehetetlen.
2012. dec. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%

Azért egyetemista bulikban meg lehet jelenni, ott azért találni normális csajt. Nem akarok általánosítani, de mondjuk egy orvosis bulin, előbb talál az ember normális csajt, mint egy közgázos partin, de hagyjuk ezt. Mivel nőként az én szívem odahúz, ezért a mérnök csajokat ajánlanám... :P Csakhát sanszos, hogy egy mérnök bulin, meg srácokból tripla annyi van, mint csajokból. Lehet pont ezért élvezem? :D

Szóval mérnök szakos egyetemista lányként én bátran merem ajánlani az egyetemista bulikat. Ott talán nagyobb sikerrel pályázik bárki, mint egy miss tini p*csákkal teli discoban. Egy alapjáraton okosabb, műveltebb csaj is jobban elengedi magát ilyen környezetben, a többi meg már a helyzet adja. :)

2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igazából bárhol lehet találni, de nincs konkrét hely, mert bárki megfordulhat bárhol. Hát, mivel én normális vagyok, így abból indulok ki, hogy hogy viselkedhet egy hozzám hasonló. Ha utcán szeretnél, akkor figyeld először a viselkedést, a testtartást és a mimikát. Ebből sokat le lehet szűrni, hogy ki milyen lehet. Könyvtár, suli környéke, pub,kávézó, múzeum, kori pálya, pláza, mozi, ilyesmi helyeken próbálkozz esetleg. 17.l
2012. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A diszkokban ,miert ne fordulhatnanak elo normalis csajok?


Az h a tanulas mellett valaki kicsit iszogat meg tancol nem lehet elkonyvelni...

2013. jan. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed! Csomo olyan normalus csaj van akit talan eszre sem veszel. Ne legyenek nagy elvarasaid, ne egy konkret embert keress, akit te elkepzeltel magadnak! Amugy meg utalom az olyan atalanositast hogy nincs normalis lany! Miert ne lenne? Ennyi erovel normalis fiu sincs. Aki pedig szep, lehet nagyon okos is, es ha egy lany egy kicsit (nem nagyon) sminkeli magat, attol meg nem kell rogton elitelni!!
2013. jan. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok :P és szingli ;)
2013. jan. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!