Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól tettem hogy nem mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy nem mentem bele egyéjszakás kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy srác. Helyes, de minden lányra rá akar mászni. Mindenkivel közvetlen, szeret ismerkedni stb. Az egyik osztálytársamat néha elkezdte tapizni, egyik lányt lecserélte egy másikra, kb soha sem volt egyedül. Néha már azon csodálkoztam hogy megint új nője van. A köszönésen kívül nem beszéltünk soha, de egyik alkalommal bejelölt facen és írt hogy: Szia szépségem blabla és a vége az volt, hogy mit gondolok róla és benne lennék-e egy találkában? Szerintem csak meg akart *** mert ismerem a hírét, mondtam hogy én nem igazán szeretnék tőle semmit, majd letörölt az ismerősei közül :D Jól tettem hogy nem találkoztam vele? Azóta volt neki már jópár barátnője + ő lett volna az első...
2012. dec. 30. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Se jót se rosszat nem tettél. Közömbös idióta maradtál.
2012. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most azért írtál, hogy megdicsérnek?
2012. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól tetted:)
2012. dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
Ügyes vagy:D
2012. dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ügyes vagy,jól tetted. 18/F
2012. dec. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, most legalább beégetted egy kicsit... biztos nem számított arra, hogy vki nemet mond neki:D
2012. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te tudod, mit akarsz.
2012. dec. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szivasd meg.
2012. dec. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!