Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nős férfiba lettem szerelmes!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nős férfiba lettem szerelmes! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Amúgy nem kezdenék ilyen kapcsolatba, de tudom, hogy én is tetszem neki. Sokszor tesz kétértelmű utalásokat, de eddig nem történt semmi, mert nem akarok egy ilyen viszonyba keveredni, viszont idők alatt beleszerettem. Biztos nem válna el de a szeretője sem lennék. Most mit tegyek? Nagyon sokat gondolok rá, és a dolgok elég gyorsan történnek, így elég hamar az ágyba köthetünk ki a vonzalom miatt. 26 vagyok, ő 42 nincs gyereke
2012. dec. 30. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tovább kéne lépni, így is elég nehéz az élet, ne bonyolítsd szándékosan. Amúgy szerintem sok jó nem sülne ki belőle.
2012. dec. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gyorsan felejtsd el és olyannal kezdj kapcsolatot aki nem függ senkitől.
2012. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ennyi. Pár hónap múlva neked szar érzés lesz, hogy gyorsan lerendez, aztán megy haza az asszonyhoz, akkor elkezdesz követelőzni, ő fűt-fát megigér, majd semmi nem változik, te tűrsz, mert szerelmes vagy. Szülinapodat, minden hétvégét, karácsonyt töltheted egyedül, mert ő a feleségével lesz. Ha már nagyon erélyesen követelőzöl, vagy lebukik otthon, akkor lepattint téged. Kb. ennyi a történet, ennyire számíthatsz. Vonz?
2012. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gyorsan felejtsd el. Ha veled élne, akkor is nézegetne más nők után. Miért épp te lennél kivétel, ha el is hagyná érted a feleségét?
2012. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jóval idősebb nálad és majd 10 év múlva elkezd őszülni, ráncosodni akkor már alábbhagy a lelkesedésed. Te meg még fiatal nő leszel akkor is.
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!