Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki gondolja azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isshosenkin kérdése:

Ki gondolja azt, hogy a mai csajok többsége 30 alatt alkalmatlan a komoly kapcoslatra, mert még "élni" akarnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 02:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
54%
Második vagyok. Inkább a srácokon látom, hogy egész egyszerűen alkalmatlanok az ilyenekre. 23/f
2012. dec. 31. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Komplikato ***** válasza:
74%
Szerintem hülyeség. Egyén függő. Ráadásul nők mindig előbb értek a pasiknál. Ma általában 24-26 éves kor között már beérnek. És persze van pár kivétel aki előbb, pár kivétel később és pár kivétel meg aki soha nem lesz érett. Ilyen kivételek persze a férfiak oldalán is van.
2012. dec. 31. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
20%

Én így gondolom, a zöme, főleg a nem dögunalom családanya tipusú zárkozott nők ilyenek, és örülök is neki.

Csak gondolj bele. Neked tetszik egy atomjó kis nő. Kb ezer százalék ,hogy foglalt. Milyen szarul érint ez a tény tégedet. Ha mind ilyen elves, dinamittal a párkapcsolatból ki nem robbantható nő volna, az elég szomorkás helyzet volna, sose szerezhetnéd meg álmaid nőjét. Így hogy könnyűbb vérüek kicsit, hogy mindig újdonságokara is vágynak, szeretnek párrol párra keresgélni a lányok is, így azért jobban meg is szerezhetőek, én amúgyis pokolra kívánom az összes jelenleg is fennáló párkapcsolatot, mert a jó nő nem épp az én farkamon lovagol,hanem valami idegen faszén. Francba velük:)

és pont ezért jók a könynen felszedhető, elcsábítható, még élni akaró lányok, mert így bármelyikünknek lehet örömünk a puncijukban, legalábbis van rá reális lehetőség.

2012. dec. 31. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
57%
Akkor lehet, hogy 23 éves nő létemre nem 7 éve vagyok együtt párommal, csak képzelem? Ó, jaj... :'(((( Hallucinálok!
2012. dec. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

13-asnak:

A legkevésbé sem értek egyet a véleményeddel.

DE:

//mivel ez is egy vélemény

//mivel logikusan(vagy annak látszóan) van levezetve

//mivel egy egyedi és szórakoztató nézőpontot vet fel

Ezúton szeretném kifejezni hálámat érte!=D

Kérdezőnek:

Ha azt mondjuk hogy igazad van, attól boldogabb leszel?

Amennyiben egy ilyen általánosítással tudod csak megnyugtatni magad, az esetben nyugodtan alátámasztjuk az állításod, úgysem leszel nagy veszteség:)

2012. dec. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

15-ösnek...


Feltettem egy kérdést, amire válaszokat várok, mert érdekel, hogy az általam felvetett témáról ki, hogyan gondolkodik, szerettem volna pro és kontra válaszokat hallani, ütköztetni a véleményeket.


Kedves 15-ös, bizonyára neked is van véleményed a témáról, de az,hogy leírod, hogy a legkevésbé sem értesz egyet a 13-assal, de azt, hogy miért nem, az szerintem csak félvélemény.. De a félvélemény is vélemény, mégha nem is indokoltad meg, így köszönöm..


Viszont az, amit nekem írtál...mi ez a fölényeskedő stílus és többesszám?


"Amennyiben egy ilyen általánosítással tudod csak megnyugtatni magad, az esetben nyugodtan alátámasztjuk az állításod, úgysem leszel nagy veszteség:) "


Nem értem, miért állsz le itt személyeskedni velem?


Én le sem írtam a véleményem, mi alapján "nyugtatgatom magam" meg "nem vagyok nagy veszteség" ?


Válaszokat várok a kérdésemre, ennyi...de ne tereld negatív irányba a fórumot...

2012. dec. 31. 13:40
 17/23 anonim ***** válasza:

Én 30 alatt vagyok, és mindig is komoly kapcsolatot kerestem, nem "élni" akarok, az nekem nem elég, nem kihívás.


24/N

2012. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

Valamiért egyszerű önvigasztaló általánosításnak tituláltam a kérdésed. Mondhatni reflexből annak gondoltam. Pedig tényleg nem jelentettél ki semmilyen véleményt, egyszerűen a kérdésből ítéltem. Úgyhogy amennyiben nem önvigasztalás volt, elnézésed kérem a személyeskedés és a kötekedés felől.

A témáról igazából nincs jelentős véleményem. Egyénenként változik. Azt, hogy melyik fél van többségben, nem tudom megítélni.

2012. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Akkor most leírom én is a véleményem, ez már támadható:-)


A kérdésben a komoly kapcsolat olyan elköteleződést jelent, amikor már teljesen hosszú távon tervezi vki a másikkal a közös jövőt és vagy van, vagy hamarosan lesz gyerek is.


Élni akarás itt azt jelenti, hogy vki kb. 30 éves korában éri el azt, hogy elvégezte a suliját, dolgozik már egy ideje, önálló költségvetése, pénze van,bárki beleszólása nélkül tehet azt , amit akar. És "kinézetéből, helyzetéből adódóan" partnere is könnyen adóaik a kényelmes élethez, így az érzés eluralkodik az emberen, hogy szórakozni akar, élni akar minden felelősség nélkül....és még nem akarja feladni az önállóságát, nem akar ellentmondani a világ csábításainak...


Azt gondolom, hogy a mai világ kicsit megváltozott...

A régmúltra viszatekintve az emberek nehezebb helyzetben voltak, korán kellett felnőniük, házasodniuk, családot alapítaniuk.persze voltak kivételek...


manapság az iskolaévek kitolódnak, a munka később kezdődik, a többség hajszolja a jómódot, követi a nyugati trendet(vagyis megpróbálja)


Ráadásul az élet is bizonytalan, nem stabil...


Emiatt van az az oldal, aki a könnyebb végét fogja meg az életnek, szórakozik addig ameddig csak tud, nem gondolva a holnapra.


Viszont vannak oylan emberek, akik nem érzik akár kinéztük, akár gondolkodásuk miatt közel magukhoz az "élni akarás' érzését, így ők sokkal korábban készek arra, hogy komolyan vegyék magukat és leendő párjukat.


De ha mégis el kellene döntenem, hogy átlagban hány éves korban alakul ki egy nőben az, hogy elég volt a bulikbl, duhajkodásból, és kell neki vmi stabil, komoly, akkor mindenképpen olyan 32-33 fölött mondanám....


De a legtutibb mérce az az, ikor a nő úgy éérzi, hogy már nem annyira szép, már nem annyira kelendő, már a barátnői mind boldog párkacsolatba élnek, ő pedig belefáradt a dolgokba..nyugalmat szeretne...


Szerintem, de nincs semmilyen tanulményom, vagy közvéleménykutatásoom róla. Az ismerettségi köröet vettem alapul ebben a témában.

2012. dec. 31. 15:16
 20/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, nincs mit támadni rajta, teljes mértékben megállja a helyét minden mikro milliméterében amit írsz. 1-etértek.
2012. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!