Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki gondolja azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isshosenkin kérdése:

Ki gondolja azt, hogy a mai csajok többsége 30 alatt alkalmatlan a komoly kapcoslatra, mert még "élni" akarnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 02:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

15-ös vagyok

Az egyetlen, amit támadnék:

Nekem ez túl végletesnek tűnik. Nem hiszem, hogy ennyire összeegyeztethetetlen lenne a "duhajkodás" és a komoly kapcsolat. Nem csak a párkeresés teszi ki az "élni akarást", és párkapcsolat mellett is lehet szórakozni, amolyan fiatalosan. Legalábbis egy bizonyos szintű párkapcsolat mellett, nyilván a gyerekvállalás például más tészta.

De ezen kívül helyesnek látszik a levezetésed. Bár ha rá is illik a többségre, sok mindenen nem változtat. Senki sem elégedik meg a többség egy tagjával szerintem, és ez így van jól. Tehát röviden ennek a tudata nélkül is keresgélni kell, ha akarunk valamit.

Mellesleg szeretném leszögezni, hogy koromnál fogva én elméletben és tapasztalat nélkül tudok csak játszani ilyen téren.

Amúgy 17/f... :D

2012. dec. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
A gyakorlatot is meg kell alapozni vmivel:-)
2012. dec. 31. 15:53
 23/23 Ez a nevem! ***** válasza:

Itt ugyanazt tudom mondani,mint a fiúknál: Nem korfüggő az alkalmasság,vagy az alkalmatlanság.Van aki alkalmas már 20 évesen is komoly kapcsolatra(de kevesebben)és van,aki még 27-30 évesen sem alkalmas.(De ez a korosztály többsége általában alkalmas)

Másrészt ez egyéntől is függ.Ismerek olyan lányt,aki most 23 éves,és nagyon is alkalmas egy ilyen kapcsolatra,és van egy nála 5 évvel idősebb, 28 éves lány,aki egyáltalán nem alkalmas,és szerintem 30 évesen,vagy utána sem lesz alkalmas.Kivételek mindig vannak.

2013. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!