Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki gondolja azt, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Isshosenkin kérdése:

Ki gondolja azt, hogy a mai férfiak többsége 30 alatt alkalmatlan a komoly kapcoslatra, mert még "élni" akarnak?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 13:42
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdező,téged nem az érdekel,hogy van,hanem hogy ki ért veled egyet.Önigazolást keresel.És ha 10ből 2 ért veled egyet,a többi nem,te a 2vel foglalkozol.Akkor ez az érett?Szerintem nem.Sőt,a viselkedés,érettség nincs korhoz kötve.Legyél már következetes és nem ilyen erőszakos.
2012. dec. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Lassan 30 éves leszek, és én már családot szeretnék, de nem tudom, hogy ez mikor valósul meg. Van barátnőm, de pl. most is olyan dolgokat tesz, amit nem szabadna egy kapcsolatban. Embere válogatja, ki mikor áll készen rá. Én már jó két éve érzem azt, hogy apa szeretnék nemsokára lenni. Mindig is komoly kapcsolatra vágytam.
2012. dec. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

milyen dolgokat tesz, amit nem szabadna egy kapcsolatban?


Szerintem meg attól nem leszel komoly, hogy kiírod az álneved.


6-os.

2012. dec. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

11. hozzászólónak.


nem lehetne egyszerűen a kérdésre válaszolni, mért kell a válaszod köz besuvasztani egy, az én támadsomat hivatott mondatot miszerint "önigazolást keresek, meg ne legyek erőzakos, és nem értek eggyet, csak az egyik oldallal" ..mi van???mondtam én ilyet??

2012. dec. 31. 14:26
 15/29 anonim ***** válasza:

Inkább annak tulajdonítom a jelenséget, hogy ez a korosztály még többségében tanul. Nincs felelősség vállalása, még mindig a szülők vigyáznak a gyerkere. Jó esetben 23-26 évesen áll munkába a gyerek amikor meg rájön, hogy nem könnyű boldogulni. És még magáért sem tud teljesen felelősséget vállalni. (itt értendő fiúra lányra)


A mai kor nagy "dilemmája" az elköteleződés. Nem mernek a fiatalok. A jövő bizonytalan, és nincs segítség.

Arról nem is beszélve, hogy egyfelől ott van a média, amit azt sugározza, hogy ráérsz 30-40 évesen is elköteleződni, addig szép éved van használd ki!


És ott vannak az idősek, akik szintén sokat mondják, hogy inkább ők is éltek volna ennyi idősen.


Szóval én nem sajátítanám ki ezt a jelenséget csak fiúknak. Ugyanettől félnek a lányok is. Csak nekünk ketyeg a biológiai óra.


23/L

2012. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

6-osnak.

nem állítom, hogy komolyabb gondolkodású vagyok az álnevemmel azoknál, akik még álnevet sem használnak..Hanem itt arra gondolok, hogy a hozzászólásaim és kérdéseim mellett ott van a nevem, így ha hülyeségeket írkálgatnék és másokat sértegetnék, vagy jó tanácsokat adnék, akkor lehez kihez kötni...

az anonym hozzászóloknál meg még azt se tudod, hogy az egy témában történő 2 hozzászólás ugyanattól a személytől származik e.


Amin az alapsztori kiindult, csak annyi, hogy az egyik névtelen hozzászóló ok nélkül támadóan lépett fel, ennyi.

2012. dec. 31. 14:34
 17/29 anonim ***** válasza:
én 30 felett is ' "élni" akarnak ' -(ok)...
2012. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

15-hozzászóló..


köszi a hozzászólást.

2012. dec. 31. 14:37
 19/29 anonim ***** válasza:

Ide ugyanazt tudom írni, csak a párom nevében:


Akkor lehet, hogy 29 éves férfi létemre nem 7 éve vagyok együtt párommal, csak képzelem? Ó, jaj... :'(((( Hallucinálok!


:D


A lényeg ugyanaz itt és ott is: van alkalmatlan és alkalmas is, nem kor és nem függő.

2012. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

11es vagyok megint.Én 23 vagyok és szeretnék feleséget és legalább 1 gyereket pár éven belül és soha nem voltak egyéjszakásaim.És a reagálásaid csak arra vannak,hogy annak a vállát megveregesse,aki veled egyet ért.nem is akarsz érvelni,csak meggyőződésed,hogy ez van.ÉS akkor ugyan minek kérdést kitenni,ha nem is akarsz tényleg nézőpontokat megtudni?

Valamelyik nő írta,hogy sok a huszon éves tanuló és azért.Ebben lehet valami,mert ők nem érzik az élet súját.Én ki jártam egy szakmunkást és közben iskola mellett is dolgoztam,meg utánna is.Nekem (és szerintem másoknak is,de nem mindenkinek)nem olyan egyszerű az élet,hogy meg tehesssük azt,hogy 15-6 éves korunkig tanuljunk.De ez más tészta.A lényeg,hogy ne általánosíts le mindenkit,amikor van ilyen is,meg olyan is.Akkor viszonzás képp mondhatnám,hogy minden nő ribanc?Pedig nem mind,csak sok.

2012. dec. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!