Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Internetes barátságból kialaku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes barátságból kialakulhat szerelem, normális kapcsolat?

Figyelt kérdés

Régóta levelezek, beszélgetek egy sráccal,de csak barátok vagyunk, annak is indult. De bennem megváltozott valami, többet érzek barátságnál. Néha úgy érzem ő is többet érez, aztán pedig, hogy mégsem, csak én képzelem bele. Tudom, hogy kedvel engem, vannak jelek és mondta is. Mindketten nehezen nyitunk mások felé, egyikünk sem kezdeményező típus, tudom, hogy nagyon bátortalan a lányoknál. Félek lépni, mert félek, hogy mégsem akar többet és amúgy sem szereti ha egy lány kezdeményez.

Ti mit tennétek? Van esély, hogy ő is többet érezzen irántam?


2013. jan. 1. 13:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Próba, cseresznye! Én kicsit becsípve elárultam, hogy fontos nekem. Ő meg azt, hogy én is neki. Szóval akár még jól is elsülhet. :)
2013. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugyanígy kezdődött nálunk, hosszú hónapokon keresztül csak neten tartottuk a kapcsolatot, sokáig szóba se került, hogy lehetne köztünk valami. Én is úgy éreztem, mint te - többet akartam a sráctól, de egyszerűen nem mertem lépni (akkor még teljesen tapasztalatlan voltam, soha nem volt előtte barátom, nem is csókolóztam még).

Végül lépett ő szerencsére, és majdnem 3 éve együtt vagyunk. :) Mondjuk szerintem nála eleve később alakult ki "az" az érzés, ezért kellett rá ennyit várnom - de megérte. :) Így mikor végre összejöttünk, már viszonylag jól ismertük egymást, persze így is sok meglepetés ért minket az elején. Ő pl. nem tudta, hogy nekem ő az első fiú az életemben, mert ilyenekről nem beszéltünk előtte. :)


22/L

2013. jan. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én is neten ismerkedtem meg a barátnőmmel és már 1,5 éve járunk. egyébként hidd el, ha nem lennél fontos neki, nem tartaná a kapcsolatot veled a neten, ha egy pasi ilyet csinál, akkor sztem akar valamit. lehet, hogy ő is úgy van vele, mint te, hogy fél, hogy ha kezdeményez, te elutasítod :D tehát valakinek nyitni kell előbb-utóbb... jobb lenne, ha ő kezdeményezne, de ha téged már nagyon piszkál ez a dolog, akkor nyiss te. veszíteni valód nincsen, ha legrosszabb esetben elutasít, legalább tisztán látod a szituációt :) semmi értelme ugyanis olyan valakire pocsékolni az időt, aki nem akar tőled semmit. ha meg jól sül el a dolog, akkor örülni fogsz, hogy végre megtetted.. sok sikert!
2013. jan. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Jó olvasni, hogy van ilyen és sokszor jól sül el :) Remélem nálunk is jól fog végződni.

2013. jan. 1. 17:28
 15/15 anonim válasza:
velem is hasonló történt, csak barátok voltunk, bár én közel éreztem magamhoz, de nem történt semmi. Aztán egyszer tanácsot kértem tőle pasiügyben, gondolván, hogy úgyis barátok vagyunk, ő pasi, jobban láthatja a problémámat... és akkor vallotta be, hogy sokkal többet érez, mint barátság..
2013. jan. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!