Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, titeket zavar ha a barátnőtök képzettebb mint ti?

Figyelt kérdés
Úgy értem, pl a barátnőtök egyetemet végezett nektek meg nincs diplomátok hanem más végzettségetek van.
2013. jan. 1. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
dehogy zavar amig nemvagdossa a fejemhez állandoam.
2013. jan. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Húú! Ezzel a kérdéssel mindig belenyúlnak a darázsfészekbe.

Van ilyenre és olyanra is példa.

Nem kaphatsz rá csak szubjektív választ.

Az alacsonyabb végzettségűek azt mondják, hogy nem zavar, de van kivétel, a képzettebbek azt mondják, hogy zavar de van kivétel.

Az biztos, hogy más az érdeklődési kör, és a baráti kör is.

2013. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy zavarna, sőt ha ügyes akkor ezzel is tud inspirálni hogy az ember képezze magát
2013. jan. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem nem izgat...
2013. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Az biztos, hogy más az érdeklődési kör, és a baráti kör is."


Valójában még ez sem feltétlenül igaz, egyrészt akinek nincs doblómája, attól még lehet hogy szinte mindenben megegyezik, egy olyannal akinek lehet hogy 180-as iq-ja van és 5 diblomája, és igen vannak akiknek van diplomájuk egyébként meg lehet hogy úgy általában tök sok minden nem érdekli őket, valakinek meg nincs doblómája és lehet egy ezeroldalú ember, mert annyi minden érdekli, tehát egy diploma az csak jól jöhet, de azért mégsem minden, másfelől a többség szerintem nem úgy választ nőt hogy milyen végzettsége van, vagy egyáltalán barátokat. Mert valakinek lehet 200-as iq-ja is, ha egyébként meg olyan hogy két szót nem lehet vele beszélni, meg lehet hogy valakinek nincs még érettségije sem, de lehet hogy jobb logikája van mint akárkinek, és sok minden érdekli, és abszolút egy társasági ember, és lehet hogy ezer diplomás ismerőse van.

2013. jan. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, egyet értek veled nagyon.

A párommal másfél éve vagyunk együtt, és mindenben tökéletesen egyezünk, közös társaságunk van és annyi közös érdeklődési körünk, hogy néha már azt se tudjuk eldönteni mit csináljunk, annyi ötletünk van.

Viszont néha úgy érzem, hogy őt zavarja, hogy én egyetemet végeztem és többet is keresek mint ő. Pedig mindig mondtam neki, hogy ez annyira mindegy, nem számít semmit, de látom, hogy őt bántja egy kicsit, és félek, hogy ez rossz hatással lesz a kapcsolatunkra :(

2013. jan. 1. 20:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon nem tudna zavarni.
2013. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sorolom. Nem tudtam vele elmenni egy komolyzenei koncertre, de én elmentem vele tankcsapdára. nem jött el velem egy kortárs kiállításra, mert ott csak sznobok vannak.

Csak azok a filmek a jók, amibe fejbe rúgnak, felrobbantanak, lefejeznek, Egy érzelmes, vagy egy művészfilm nem érdekli. Egy könyvet nem vett a kezébe, Én meg egy könyvbu zi voltam a szemébe.A barátaim mind hülyék, mert csak ilyen fennkölt dolgokról tudnak beszélni. Sorolhatnám a sok sok indokot, ami a szakításhoz vezetett. Mindez a különbség hosszabb idő alatt alakult ki. Kocsmázni nekem nem volt gusztusom, mert nem bírtam a kocsmaszagot, és a közönséget.

Nézőpont kérdése, hogy kinek volt igaza. Attól függ, hogy melyik oldalról , és ki nézi.

2013. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Akkor elvileg jobban is keres, naná, hogy nem zavarna
2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!