Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz- vagy könnyűipari nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz- vagy könnyűipari nőt találjak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Mivel nagy mezőgazdászok vagyunk így elvárás ,hogy jó helyre házasodjak. Egész nap csak dolgozunk, de van pénz , most egy kis tanyasi lánnyal vagyok együtt, akit nagyon a pénze miatt nem bírnak. Szegény.


Milyen lányt válasszak, akinek apjának anyának nehéziparban van gyára , vagy akinek könnyűiparban?


Bár sok helyen jártam, a nehézipar nagyon megtetszett pl.: vas és acél gyártás, kőolaj finomítás, stb


Vagy könnyűipart, ahol feldolgozó ipar is tetszik pl.: növényolajgyártás, malomipar stb



Ti milyet választanátok a helyembe? Nehéz vagy könnyű?


Mielőtt valaki , beleszólna, ez nem kitaláció.


2013. jan. 2. 10:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én először úgy értelmeztem a kérdést, hogy egy jégcsapot válasszál, vagy egy tüzes ribit :)

Olyan csajt aki neked tetszik! Legyen az 20 éves, 50 éves, hosszú hajú, rövid hajú, mert érted, én érdeki szempontból soha nem vennék el egy nőt, vagy az alapján hogy melyik ipar mennyire tetszik, ez egy vicc..... abba meg senkinek nem lehet beleszólása hogy te milyen nővel jössz össze, nekem mindegy, a te életed.

2013. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Jobb helyeken az érzelmek is elvárás.
2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 fospuska ***** válasza:
100%
ha csaj lennék és kiderülne,hogy mi azért találkoztunk,mert a faterom ilyenolyanipari nagyvállalkozó, annyira elküldenélek az anyádba, hogy sose találnál vissza.
2013. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Aztabüdösmocskos... Az elején azt hittem csak egy idióta próbál poénkodni... Ilyet még nem láttam! Ez már aztán párválasztás!
2013. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!