Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek a rák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a rák férfiaktól? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom de en is rak vagyok es ffi :)
2013. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a horoszkóp nem sok mindent tükröz. Ez olyan mint a nőknél a vörös haj. Én nem hiszek az ilyenekben és neked se kéne elhinned. Ha bejön akkor ne horoszkóp alapján dönts.
2013. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szexisek nagyrészt, eddig két rák pasit ismertem, eléggé hasonlóak voltak és meglepően nem hűségesek. nehéz őket lekötni.
2013. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szép nagy ollóik vannak.
2013. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Aki nem ismeri az asztrológiát, az nyilván nem hisz benne, mivel nem is tudja miről szól pontosan. (nem a női magazinok heti horoszkópjaira gondolok:D)


Egyik jegyről sem szabad csak így jellemzést mondani, mivel az csak a napjegye, a többit (ami ugyan úgy közrejátszik) nem ismerjük. Pontos születési dátummal (óra, perc pontosságúval) lehet személyre szabott horoszkópot csinálni, de úgy gondolom nem szabad erre alapozni, mert nagyon sok "külső tényező" pl neveltetés, csaladi dolgok, stb is közrejátszanak minden ember szemelyiségének alakulásában. A horoszkóp csak egy alapot mutat mindenkiről, arra halmozódnak az életének és sorsának alkotói :)

2013. jan. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van benne valami, hogy azonos csillagjegyűek általában több mindenben hasonlítanak egymáshoz, de ettől függetlenül, azonos csillagjegyűek között is lehetne teljesen eltérő emberek, és két teljesen más csillagjegyű ember is lehet tök hasonló, tehát csak a csillagjegy alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni. Én például szűz vagyok minden értelemben, és ismerek olyat aki szintén abban a csillagjegyben született, és hetente váltogatja a barátnőit.......
2013. jan. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érzékenyek, családcentrikusak, végletesek, rendesek és hűségesek szerintem. Konfliktuskerülők és rágódnak sokat mindenen.
2013. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Háát én nem hiszek a horoszkópban különösebben csak érdeklődés szinten

Meg is mondom miért..én halak vagyok szóval ELVILEG nekem a rák meg a bak jegyűek a legjobbak.


több rák pasim volt (tök véletlenül)

Vélemény: túlzottan követelőző, birtokló, hisztis, igen drágám úgy lesz drágám típusok voltak.

DE ez csak az a pár ember akit én ismertem meg, nem általános jellemzés minden ember más és más


Jó példa erre hogy a mostani párom nyilas akivel elvileg tűz-víz alapon nem is kéne hogy elviseljük egymást 2 percnél tovább annyira üti egymást a horoszkópunk...és mégis tök jó kis pár vagyunk..erről ennyit :D

2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

idáig minden barátom rák volt, s rengeteg dologban hasonlítottak egymásra...

nem féltékenyek, nyugodtak, családcentrikusak, humának, elvontak, csak bennuk van a birtoklási vágy egy bizonyos szinten..

2013. máj. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!