Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik hány % nem csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hány % nem csalja meg a párját a kapcsolatuk alatt? Szerintem mindegyik követ el kisebb nagyobb hibát, vagy talán van 1 % aki nem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 11:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Én biztossan nem. Az már egy. Had ne számoljam helyetted a válaszokat.
2013. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
27%
Itt nem az a lényeg, hogy hány csalja meg. Hanem az, hogy hány csalja úgy meg, hogy nem bánja meg, hogy nincs utána bűntudata, hogy megismétli többször..
2013. jan. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem csalom meg, mert nincs kit :D
2013. jan. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem nagyon kevés az,aki egész életében senkit soha nem csalt meg.NEm csak pasik,hanem mindenki.Nem feltétlen kell mindent nemek szerint szét osztani.Én már csináltam ilyent 1szer.De volt már több kapcsolatom is...És az az egy is már szét válás elött 1 hónappal volt,amikor már úgy is biztos volt hogy szét megyünk,csak az nem,hogy mikor.
2013. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

A PASIK/CSAJOK hány % nem csalja meg a párját a kapcsolatuk alatt? Szerintem mindegyik követ el kisebb nagyobb hibát, vagy talán van 1 % aki nem.


Csak, hogy korrektek legyünk!

2013. jan. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most komolyan kérdező te ennyire agyhalott vagy? Ahhoz hogy ezt a kérdést meglehessen válaszolni egy csomú munka kéne, közvéleménykutatás meg miegymás, de ugye a megcsalás az megcsalás,ezért nem fogja mindenki bevallani,szóval te százalékos arányt csak az agyhalott emberektől fogsz hallani.
2013. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hűha ennél értelmesebben nem is tudtál volna visszavágni..
2013. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Reménytelenül buta vagy kérdező. Felteszel egy nyilvánvalóan provokatív és általánosító kérdést. Amiben százalékos arányt kérsz egy olyan dologról, ami gyakorlatilag mérhetetlen, és valószínűleg nem is készült soha semmilyen reprezentatív kimutatás a témában. Majd, aki ezt közli veled, azt leugatod. Gondolom a pasid nem volt benne az 1%-ban.
2013. jan. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Feltételezem a kérdező nőnemű. Hidd el, te is megcsalnád a pasidat, ha mondjuk részeg lennél és találkoznál egy buliban álmaid szexistenével. De mégsem szakítanál, mert közben a pasidat szereted, csak max, ha van egy kis eszed, mélyen hallgatnál róla. Ez pedig bárkivel előfordulhat... szóval ne ítélkezz, mert te is járhatsz így.
2013. jan. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én már régebben is megfigyeltem, hogy a nők semennyivel sem hűségesebbek, mint a férfiak, csak nagyon titkolják.

Az általános vélemény az, hogy egy nő csak akkor lép félre, ha a kapcsolatában nincs valami rendben, de ez nem igaz.Ugyanúgy vágynak a változatosságra, mint mi, csak a társadalmi megítélés miatt sokkal jobban kell titkolniuk.

De amikor olyan helyzetbe kerülnek, hogy nem kell elszámolniuk ezzel, akkor még vadabbá válnak, mint a férfiak.

2013. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!