Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasik hány % nem csalja meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik hány % nem csalja meg a párját a kapcsolatuk alatt? Szerintem mindegyik követ el kisebb nagyobb hibát, vagy talán van 1 % aki nem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Jó ,hát elöször azt kéne el döntened,mi ki szerint megcsalás,Mert van sok pasi,aki akinek az nem megcsalás,ha a nője más nőkkel csinálja(na ők az agyhalottak),van akinek egy csók,van akinek csak a kielégítés.Vagy a te értékrended szerinti-t.Aztán mindenkit a világon,aki nemi és szerelmi életet is él,végig kéne kérdezni és nekik őszintének kéne lenniük.És a megcsalók nagy része nem fogja be vallani,hogy ja,félre qrtam a legjobb barátjával/barátnőjével/hugával.

Szóval ezt nem tudhatod meg szerintem soha.Persze biztos vannak felmérések...De az elöbb felsoroltak miatt értelmetlen az egész.Szerintem inkább az érdekeljen,hogy akivel te össze jösz,vagy akarsz jönni,ő téged meg csalna-e,tudsz-e bízni benne.Nekem a legutolsó kapcsolatom a bizalom hiánya miatt(is) mint tönkre.

2013. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Egy vicc a témában:

A nők küldöttséget menesztenek az Úrhoz, mondván: Igazságtalan, hogy az összes szülési fájdalmat a nő kell viselje, viselje inkább a gyerek apja, úgyis a nőnek kell kihordania a babát.

Biztosak vagytok ebben?

Igen!

Rendben van, legyen kívánságotok szerint!

Nemsokára következik az első szülés. A szülést vezető orvos csodálkozik, hogy a szülő nő semmi fájdalmat nem érez, vidáman beszél telefonon a férjével, míg odahaza mindenki hallja, hogy a szomszéd egetrázóan jajveszékel.

nemsokára újabb küldöttség megy az Istenhez.

-Jó Atyánk, meggondoltuk magunkat, kérlek, add vissza a fájdalmat az anyáknak!

2013. jan. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nyugtatgasd csak magad, hogy nem olyan rossz ami csinálsz! Én nagyon sok olyan embert ismeret aki nem csalta meg a párját a kapcsolatuk alatt, és én is ilyen vagyok. Viszont érdekes hogy azok az ismerőseim akik megcsalták a pártjukat egytől egyik azt mondogatják mint te, hogy mindenki ezt csinálja, ez a természetes, nincs ebbe semmi, stb. Menekülnek a felelősség alól.
2013. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

tapasztalataim szerint, vannak férfi típusok akik nem csalnak meg. Nem tudom a nagy átlag hány százaléka, de nem egy ilyen férfit ismerek/ismertem.

Nem azért nem járnak félre, mert nem akarnak, mert megtehetnék. Egyszerűen fair játékosok a nővel szemben cserébe ők is fair hozzáállást kívánnak. Az ilyen férfi mindig megbeszéli a problémákat, nem halasztja holnapra és nem söpri a szőnyeg alá. Ha gond van, szól, és időben.

Nem követik a mai trendeket, nem úgy kezelik a kapcsolatukat, mint egy kisgyerek. Ha apu nem enged át a szomszédhoz, akkor majd engedélyt kérek anyától...


Szerintem mint nők, mint férfiak, kevesen vannak akik felnőnek. Igen. Csak a felnőttek állnak tudják úgy kezelni a érzelmi életüket, hogy nem keresik a kiskapukat, gondolnak a párjukra is (ha már bevállalták a hőn áhított kapcsolatot).


Számomra sokszor érthetetlen, hogy valaki küzd egy nőért/pasiért végre beteljesül a vágya és aztán meg rájön egy idő után, aztán rájön, hogy neki más is kell, és dobja a kukába a "trófeát".


23/L

2013. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Számomra sokszor érthetetlen, hogy valaki küzd egy nőért/pasiért végre beteljesül a vágya és aztán meg rájön egy idő után, aztán rájön, hogy neki más is kell, és dobja a kukába a "trófeát"."


Csak akkor érthetnéd meg őket, ha belebújnál a bőrükbe.

2013. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Adj egy kis időt, amíg a világon az összes pasit megkérdezem és utána magánnyomozókkal leellenőriztetem, hogy igazat mondtak-e! :D
2013. jan. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
áálmaim sexistene....hmmm
2013. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha a kapcsolat jól működik, és vele akarsz lenni, miért csalnád meg?
2013. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!