Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudnátok segíteni? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Kb egy hete ráírtam facebookon, beszélgettünk, majd felvetettem, hogy nem-e lenne kedve eljönni egyet sétálni velem. Akkor azt felelte nem tudja és hogy nincs sok ideje. Másnap írtam, neki, hogy oké, hogy nincs sok ideje, de egyáltalán lenne- e kedve. Rákérdezett, hogy miért akarok vele ennyire találkozni. Akkor elmondtam , hogy tetszik és meg szeretném ismerni. azóta nem írtam neki és Ő se írt nekem. Nem szeretnék ismét én írni, nem akarok nyomulni mint egy harckocsi. Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

2013. jan. 4. 19:53
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Bár így lenne :) Köszi.


Amúgy el felejtettem írni én 17 vagyok, a lány 14

2013. jan. 5. 19:12
 12/17 anonim ***** válasza:

14 éves hmm. Hát nem ismerem a mostani 14 éveseket, de el tudom képzelni, hogy megijedt. Látod élőben is iskolában vagy ilyesmi?

Amúgy én mindig úgy vagyok vele, hogy szerintem az ennyire egyenes (és ráadásul gyors, hirtelen) kinyilatkoztatások elég sokkolóak tudnak lenni. Inkább a barátkozás, és jelek figyelése a másiknál, segítség felajánlása, semleges témáról való beszélgetés. Lehet, hogy egyáltalán észre se vett téged (legalábbis úgy), és akkor te elhívod randira, az kicsit meredek.

Főleg ha mondjuk a lány félénk. Ha eleve félénkebb típus, akkor jó eséllyel bejössz neki, mert ilyen esetben még félénkebb lesz körülötted (főleg ezek után). De azt ne várd, hogy bármit is fog kezdeményezni. Olyan helyzetben kell megközelítened, ahol ő biztonságban érzi magát, barátok között vagy ilyesmi. Mert ha félénk típus és nejössz neki, akkor kell "nyomulnod, mint a harckocsi", olyan értelemben, hogy a kezdeményezés rád van bízva teljesen. De nyilván én nem ismerem őt, szóval neked kell tudnod. El kell érned, hogy lazítani tudjon körülötted, és utána könnyebb lesz a dolog.

2013. jan. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sajnos nem. Én középiskolába járok, Ő most 8.-os Kérdeztem, hogy hova tanul tovább (buszon találkozni) de sajnos nem abba a városba ahová én járok iskolába...

Látszik mennyire tapasztalatlan vagyok-e téren :(

Akkor talán azt csinálom, várok még egy pár napot aztán ráírok, keresek valami semleges témát...

2013. jan. 6. 20:04
 14/17 anonim ***** válasza:

Hogyan fedezted fel?

Kicsi nekem úgy tűnik, hogy eleve megnehezíted magadnak a dolgot azzal, hogy valaki olyat keresel, aki a közeledben sincs.

Kell találnod valamit, ami közös bennetek, ami mindkettőtöket érdekel, arról kell beszélni. Azon keresztül megtudni, hogy mi más van még, ami közös stb. Így tovább.

Vagy hagyod a fenébe, és keresel valakit, akivel nem kell ennyi akadályt áthágnod, csak hogy megismerd.

2013. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Még régebben egyszer Ő írt rám, hogy miújság stb. akkor. Aztán nem rég egyszer ráírtam én beszélgettünk akkor kérdezte, hogy hogy ráírtam. Akkor csak azt írtam, hogy beszélgethetnénk. Aztán utána ismét ráírtam, és akkor vetettem fel, hogy nincs-e kedve találkozni velem, a többi meg már ismert.
2013. jan. 6. 20:19
 16/17 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ilyennel, hogy mit csinál szabadidejében, hogy legyen közös téma de nem sok sikerrel...
2013. jan. 6. 20:21
 17/17 A kérdező kommentje:
Mások véleményét is szívesen meghallgatom.
2013. jan. 7. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!