Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik nekem egy fiú, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem egy fiú, de ő nem érdeklődik irántam. Mit tegyek? 15 L

Figyelt kérdés

Már elég régóta tetszik, de az a baj,, hogz őt nem érdeklik lányok, nekem pedig nagyon tetszik. Nem vonzóm a fiúkat, mert nem nagyon szoktam szocializálni, mert sajnos bátortalan vagyok. S eddig csak 1 barátom volt, már rég. De ő nagyon megtetszett, s nem adnám fel. Mit tegyek?



U.i : csak régebb beszeltunk pársyor, 1 evvel idősebb nálam, egz suliba járunk,



2013. jan. 4. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem próbálj meg a közelébe férkőzni... néha "szándékosan" fuss vele össze 1-2 helyen... vagy buliban, tudom is én. Beszélgessetek picit, ismerjétek meg egymást (ezekre alkalmas egy várakozás a buszra, vonatra, metróra jelenet, stb). Apró kis megjegyzésekkel érzékeltesd, hogy bejön neked... a fiúknak némely része ezt könnyen levágja, kivéve ha nem valami dugógép jön be neked, aki kinézetre nagyon nagy májer :D.


14/f [Sok szerencsét! ^^]

2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt! Megprobalok ugy cselekedni, ahogy ideirtad.........es bocs az ekezetekert ;)
2013. jan. 4. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Előzővel teljes mértékben egyetértek :)
2013. jan. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én még azt is értékelném, ha valaki jelezne, hogy lett belőle valami, bár az már nem rám tartozik :D. Csak jól esik az embernek, ha tudott segíteni valakinek. :]
2013. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat meg nem lett semmi se belole, mert meg vakacio van, es sehol se latom, a chatteen sincs fent.....de majd mikor megkedodik a suli, minden erommel probalkozni fogok :D....koszonom a valaszokat :* es bocs az ekezetekert :D
2013. jan. 6. 17:25
 6/7 anonim ***** válasza:

ezerszer is semmi gond :D. nálunk volt már suli :P

majd jelezz, ha sikerült valami! :) szia

2013. jan. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na mi lett? Házasság, gyerekek?
2023. okt. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!