Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem h mit akart ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem h mit akart ezzel mondani. Megsértett, és nem is veszi észre. Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
szóval, először is. 174 cm vok, 60 kg. ez nem számit tulsulynak. mindig megprobalok csinosan öltözködni, egyszóval, megpróbálok nőies lenni. a baratommal mar 1,5 éve vagyunk egyutt. és ma hülyéskedtünk, és tudom h már elege van abból h állandóan a kinézetemmel, meg az alakommal vagyok el, és megkérdeztem h " de én biztos jó csaj vagyok? " erre az volt a válasz h " eredetileg nem jó, csak szexis ". aztan azt mondta h csak hülyéskedett, és ennyi idő alatt már tudhatnám h ha más kellene neki, akkor nem lenne velem. de akkor miért mond ilyet? beismerte h hülye poén volt, meg minden, de h legyek túl ezen? tényleg nem vok egy slampos, vagy trehány lány. sőt, több fiú szerint is jó csaj vagyok, akkor miért pont a barátom mond ilyet? azt is mondta h szerinte ebben nem volt semmi sértő, mert neki az a szó h "szexi", magasabb fokon áll, mint a "jó". h nyugodhatnék meg?
2009. aug. 26. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit többet törődj a barátoddal mint magaddal!
2009. aug. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak!

azon kívül lehet hogy már unja ezt a kérdést!

sajna ez az igazság és mivel segyteni próbálok muszály volt elmondani:)

ne kérdezgesd tőle, mert úgyis érzed amit kell

sok sikert nektek!:)

2009. aug. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hat igen, de ha magammal nem törődök akkor lehet h el fog hagyni.. de mi az h nem vok jó csaj? akkor miert nem megy egy "jóhoz" ? nem vagom. meg ő is mindig mondja h mennyire szeret, meg h neki én vok a legjobb, és neki nem kell más.
2009. aug. 26. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kérdezgesd...! mert ha nem tartana szexszisnek és jó csajnak ugy an mért lenne veled monnd...? hülye dolog ijeneket kérdezni kinek akarsz tetszeni rajta kivül...? Hm? sztem magadban keresd a választ...:S
2009. aug. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ezt tőle kérdezd ne tőlünk, mert erre így nem lehet válaszolni. amint mondtam ne kérdezgesd többet!

és ne foglalkoztasson az hogy ha nem törődsz ennyit magaddal elhagy!ha szeret,nem hagy el!

ha meg ezért elhagy akkor jobb is, mert a belsődért szeressen!! (szerintem nem fog elhagyni, főleg ha szeret)

2009. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kérdeztem tőle is, de csak annyi volt a válasz h ő vmi jót akart mondani, csak rosszul sült el. meg h neki az a szó h szexis, az magasabb fokú, mint az h csak jó. vmi ilyet mondott. amugy mindig dicsér, hazakisér, mellettem van, stb.
2009. aug. 26. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod. Fiús poén. Ennyi.
2009. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak túlreagálod, hisz amit írtál abból azt veszem ki, hogy szeret. Viszont ilyeneket tényleg ne kérdezz tőle többet, a pasik ettől a falra másznak... és nyilván ha veled van, "jó csajnak" tart. :)
2009. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!