Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha nagyon féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátommal már 8 hónapja együtt vagyok. Én 16 ő 17 éves. nekem rengeteg fiú barátom van, lányból talán 3-4. Rengeteg szoktam velük hülyülni. Persze kb már amikor 1 hetesek voltunk akkor elkezdte a féltékenykedését. Ugye sokszor úgy hülyültem a haverokkal, hogy ölelgettek, puszilgattak, mintha a huguk lennék. Ezt még csak-csak megértem, h szar rzés a barátomnak. De szinte nincs olyan hét mikor ne veszekednénk a haverjaim miatt. Mindig féltékenykedik, sose érti meg, hogy nekem is van magánéltem amibe beletartoznak a haverok is. Szépen lassan már mindenkit "eltilt" mellőlem, csak azért, mert "ő utálja, ha a csaját baszogatják". De nem érti meg, hogy én őt szeretem és semmi oka féltékenynek lenni. Már tiszta ideg vagyok mostanában. Nem tudok mit csinálni vele. Se ő se én nem tudunk megváltozni pedig már párszor megpróbáltuk. Én nem tudok lemondani a haverjaimról ő meg a viselkedésén nem tud változtatni. Most mit tegyek? pedig szeretem, de már nagyon idegbeteg vagyok :S :@ Kérlek segítsetek. Várom a tanácsokat. Köszi
2008. máj. 30. 21:36
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy már lassan csak a 3 puszinál tartok. Már csak azt adok a haveroknak. Hozzájuk se "merek" érni, ha a barátom is a közelben van.
2008. máj. 30. 21:38
 2/14 anonim ***** válasza:
ismerős helyzet, ha megnyugtat akkor a barátom ezen is túltesz...nem tudom mit lehet tenni...elfgoadod hogy ilyen és vele maradsz vagy változtatsz és kilépsz a kapcsolatból...ez nem is könnyű! ha szereted a barátodat ezét nem fogod ott hagyni...viszont elég sok bonyodalommal jár mint tapasztaltad, aztán veszekedések stb stb... próbáld higgadtan megbeszélni vele, azt amit ide leirtál....szerintem menni fog...kérd meg h ne birtokolni hanem boldoggá tenni akarjon:) remélem segitettem
2008. máj. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen segítettél, de már tényleg nagyon elegem van ebből. Egyszerűen nem ért a szóból. Sokszor gondolkoztam már azon, h otthagyom ez miatt.
2008. máj. 30. 22:40
 4/14 anonim ***** válasza:
Nah az én barátomról már ne is beszéljünk.Ő már bizti mindenkit felülmúl féltékenységben.Elég annyi hogyha ránézek egy pasira ő már gyilkolni tudna a féltékenységtől.Szoval mindig állandóan azon izél hogy hol voltam,kivel voltam,mit csináltam stb.Gyakran meg ok nélkül csinálja a veszekedést.Szoval rajta kívül egy pasi sem szólhat hozzám
2008. máj. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hogy bírjátok?
2008. máj. 30. 22:52
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt egy feltekenykedo pasim. Millioszor elmondtam neki, hogy nincs mitol tartania. Akkor lesz, ha nem erek ra soha vele talalkozni.

Egyszer azt talaltam neki mondani vedekezes helyett, hogy ok. Nekem ez igy, nem megy es mindenki magabol indul ki. Tehat vaj van a fule mogott? A masik meg ha ugy gondolja csalok, lehet adnom kellene ra okot, hogy legyen miert gondolkodnia es gyanusitgatnia....

En kiadtam az utjat es azota sem talalkoztam ilyesfajta lelkinyomorulttal. Szep dolog a szerelem de sokkal jobb egy egeszseges, kiegyensulyozott kapcsolat egy normalis agyu emberrel.

2008. máj. 31. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na jó most elmesélem miért vesztünk össze a barátommal tegnap este: megöleltem egyik barátnőmet, Őt közben elengedtem, aztán mikot megakartam fogni a kezét megkérdezte h "mi vagyok én?"...aztán egész este puffogott...később persze megbeszéltük, de egyszer ki kellett verni a diszhisztit...

Szerintem gondolhatjátok h akkor mi van ha egy haverommal beszélgetek...és egy fiú oszt társam van arra is féltékeny...(miért integgetél neki? miért mondtad neki ezt...mondtad neki azt...stb stb) szóval...

Mondjuk annyiban jó, h mindig mindent megbeszélünk a hisztik után normálisan, úgy lehet birni...:) ha nem tudjátok megbeszélni reálisan normálisan akkor van baj...én azt szoktam h ha kezdi a cirkuszt "miért mondtad neki hogy..." akkor valami olyansmit felelek h "azért mert nagyon bejön nekem, és felakarom csipni" :D ilyenkor rájön h hülyesége kérdezett...

(üdv az első kommentelő)

2008. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hozzátenném 9. hónapja vagyunk együtt...
2008. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj rá hogy ne magából induljon kis és csituljon mert nem egy őrző-védő kutyára van szükséged hanem egy (én tudjam mire van szükséged?) ra...
2008. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Továbbra is S4L3M vagyok :P
2008. máj. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!