Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogyha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha nagyon féltékeny?

Figyelt kérdés
Barátommal már 8 hónapja együtt vagyok. Én 16 ő 17 éves. nekem rengeteg fiú barátom van, lányból talán 3-4. Rengeteg szoktam velük hülyülni. Persze kb már amikor 1 hetesek voltunk akkor elkezdte a féltékenykedését. Ugye sokszor úgy hülyültem a haverokkal, hogy ölelgettek, puszilgattak, mintha a huguk lennék. Ezt még csak-csak megértem, h szar rzés a barátomnak. De szinte nincs olyan hét mikor ne veszekednénk a haverjaim miatt. Mindig féltékenykedik, sose érti meg, hogy nekem is van magánéltem amibe beletartoznak a haverok is. Szépen lassan már mindenkit "eltilt" mellőlem, csak azért, mert "ő utálja, ha a csaját baszogatják". De nem érti meg, hogy én őt szeretem és semmi oka féltékenynek lenni. Már tiszta ideg vagyok mostanában. Nem tudok mit csinálni vele. Se ő se én nem tudunk megváltozni pedig már párszor megpróbáltuk. Én nem tudok lemondani a haverjaimról ő meg a viselkedésén nem tud változtatni. Most mit tegyek? pedig szeretem, de már nagyon idegbeteg vagyok :S :@ Kérlek segítsetek. Várom a tanácsokat. Köszi
2008. máj. 30. 21:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De én ezt nem értem. Rengetegszer megbeszéltük mi már ezt a dolgot. Mondta is nekem, hogy ő ezt azért utálja mert az önbizalmát ez tönkre tudja vágni, ha látja hogy én vmelyik pasival hülyéskedek. Stb. Lehet, h van benne valami de már tényleg az őrületbe kerget. Rengeteg olyan ok van amiért rossz: 1: simán tönkrevághatja a kapcsolatot sztem. 2: sose lesz egyetértés és még sorolhatnám. de egy okból jó: tudom, hogy szeret... Számtalanszor elmondtam már neki, h nem csak az övé vagyok, nem fogom hagyni hogy egy ketrecbe zárjon, de mégis folytatja. :(
2008. máj. 31. 19:25
 12/14 anonim ***** válasza:

Már párszor irtam....(1.) tudod az van nálun is h állandóan a féltékenykedés.....most megy külföldre jövő héten, és megkellet igérnem h este 9 után nem megyek senkivel sehova, ezen kivül se koncert se buli...és megmondta, nem azért mert nem bizik meg bennem...de nem szeretné h bárki is "rámnézzen"....igen annyi a fontos h SZERET aztán ezt is elviselem neki...

viszont ne kérd arra h ne birtokoljon, mert én valamelyik nap a fejéhez vágtam...és hát egyáltlán nem esett jól neki, és valljuk be...én szeretném ha birtokolni akarna egy életen át:)

2008. máj. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jesszusom Lanyok, ez a birtoklasi mania szerintem nem egeszseges. Higyjetek el, el lehet unni es a birtoklobol elobb utobb akar egy agressziv seggfej is kinohet...szoval en, aki kiadta az utjat a feltekenykedonek mondom: valoszinu meg nem tapasztaltatok eleget, ezert gondoljatok igy. A ragaszkodas es a feltekenyseg kozott oriasi a szakadek!
2008. jún. 1. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hello kedves kérdező szerintem azért gondolj bele a barátod helyzetébe is ... neked tetszene ha más lányokat ölelgetne puszilgatna előtted téged meg le se szarna? szerintem nem vagy ha igen és nem lennél féltékeny akkor szerencsés tipus vagy ... bár igaz azért a barátodnak is meg kell biznia benned de ha végülis folyamatosan ezt csinálod előtte ne csodálkozz... én nem vagyok féltékeny tipus de engem is zavarna ha a barátnőm más srácokkal ölelkezne puszilkodna előttem ráadásul akiket nem is ismerek...
2008. jún. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!