Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek ha depressziós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ha depressziós lenne a barátotok? SOS

Figyelt kérdés
Megbeszéltük a párommal,hogy kiköltözünk külföldre.1,5 éve vagyunk együtt.Sajnos neki semmi sem alakult ugy az életében ahogyan annak lennie kellett volna,otthon mindig a feszültség,veszekedés,nincsenek barátai mert ott hagyták őt tavaly a drog visszautasítása miatt,a szüleim nem bírják mert szerintük szerencsétlen a nincstelensége miatt,mert mi jómódúak vagyunk ő meg pont az ellentettje.Van egy közös ismerősünk aki mindkettőnket már régebbóta ismeri,őt már vagy 6éve és a srác azt mondta nekem,hogy a párom először boldog igazán,mert őt minden lány otthagyta,megcsalta és felrugta,visszaélt a kedvességével.Én őt soha de soha nem bántanám és amióta ő nekem van,úgy érzem megtaláltam akit kerestem,annyira különc mégis olyan becsülnivaló,rendes,hűséges és aranyos társ,nagyon szeretem.Nem hittem volna,hogy létezik ilyen ember a világban,addig nem is hittem a rendes férfiakban,mindig aláztam őket mert nem érdemelték meg,de ő pont az akivel el tudnám képzelni az egész hátralevő életemet.Nos ő nagyon magába zuhant amikor kiköltöztem külföldre és most este webcamon beszélgettünk,olyan szinten maga alatt volt,zokogott és úgy érzi nincs értelme élnie meg hogy elege van mindenböl,belefáradt az egészbe.Hogyan tudnék mellette állni vagy hogyan törődhetnék vele többet? Kérlek segítsetek nagy baj van,látom a szemében hogy még az öngyilkosságra is képes lenne.Könyörgök valaki,érzem hogy baj lesz ha nem segítek neki.Mit tehetnék?Meg volt beszélve mielőtt elmentem,hogy jön utánam és egyszerűen feladta sírt és mondta,hogy számára én elérhetetlen vagyok,mert ő a pénz felét sem tudja összekaparni annak amennyivel ki tudna jönni hozzám,elküldjem neki az összeget vagy hogy?bármit megtennék érte de ahogy telik az idő egyre jobban távolodik tőlem és kezd magába roskadni,multhéten össze is veszett velem valami hülyeségen pedig mi sosem veszekedtünk,nagyon féltem segítsetek :'(
2013. jan. 5. 03:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
És neked lenne erre pénzed? Mert akkor mi a gond?
2013. jan. 5. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg nagyon nehéz dió.

Megkérdezhetem hova való a srác? Ha más nem, legalább egy beszélgető társ lehetnék neki.


Egyébként szerintem ha van pénzed küldhetsz neki, ha ez segít a problémán, de nem tudom mi lenne utána. Ott tudna dolgozni vagy itthon mit csinál? A szüleid mit szólnának hozzá?

Sajnálom tényleg, hogy ilyen megtörténhet. Remélem sikerül megoldani mielőbb a dolgot.

2013. jan. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, ha van pénzed, akkor miért nem küldesz neki? Ha ennyire szereted, már rég magaddal vitted volna, ha más akadálya nincs, csak a pénz...
2013. jan. 5. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A párom nagyon utálja ha valaki szánalomból ad neki pénzt,hiába mondom hogy ez nem lenne az,még vissza sem kéne adni nekem aztán tényleg nem számít,nekem nem fontos a pénz az csak egy piszkos emberi börtön,viszont az hogy velem lehessen az annál inkább.Szerintetek küldjem el neki egy az egyben?
2013. jan. 5. 03:37
 5/12 A kérdező kommentje:
Otthon senki nem válaszol arra a milliárdnyi email re amiket mindenhova összevissza irogat és nincs munkája lóg a levegőben,itt lehetne esélye de itt ugy kéne dolgoznia mint az állat ha nem akar a nyelvhiány miatt megakadni.Ő angolból jó de itt a német kell,a svájci.Én tudok rendesen,megtanultam ebben az időszakban de neki nagyon nehezen megy igy angol után.
2013. jan. 5. 03:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Egy idő után biztos, hogy hozzá szokik a nyelvhez. Ezt könnyen meg lehet tanulni ha már benne van az ember, és ha tud valamit angolul akkor meg már túl nagy gond nem lehet, mert azt mindenki tud valamennyire talán nyugaton :)


Azt nem lehetne megcsinálni, hogy egyik hétvégén meglepetésből hazamész érte?

2013. jan. 5. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De igen már elgondolkoztam rajta és jó ötletnek tartom,de akkor már minden papirnak készen kéne lennie,útlevél,munkahelyi vagy suli értékelés országos átfordítása 4 oldalban meg ilyen jó dolgokat..anyuék nem repesnek az örömtöl és nem szivesen látnák vendégül ezért már a szállást is előre meg kéne néznem,hogy is meg mint is és az autóvizsgát is le kéne még otthon is raknia ja és még hátra van neki még a 2év sulia szeptembertöl viszont átmehet levelező tagozatba,tehát be kell iratkoznia amihez szintén pénz kell hogy rendes szakma legyen a kezében a végén.Van mit tenni,lehet megcsinálom egyedül az egészet fogalmamsincs csak az utlevelet és az iratkozást csinálná meg ő amit én finanszíroznék és akkor meglenne :D:D huu és elkezdtem tervezni komoly nem is lenne olyan nehéz ha igy komolyan belegondolok,meg csinálom egyedül és adios amigos :D
2013. jan. 5. 04:15
 8/12 anonim ***** válasza:

Nagyon becsülöm a kitartásod!


Remélem lesz erőd véghezvinni a tervet. Szorítok nektek ;)

2013. jan. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"nem is hittem a rendes férfiakban,mindig aláztam őket"


az egész előadásod kamu,a a szereped is amit magadra vettél és itt a banánhéj amivel elcsúsztál.

2013. jan. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 fospuska ***** válasza:
hol élsz külföldön?
2013. jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!