Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék ebben a helyzetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék ebben a helyzetben? Mániás depressziós a párom és bulikban és fesztiválokon drogozik.

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt. Az elején minden jól indult,teljesen elvarázsolt. Örültem,hogy végre egy normális férfi lépett az életembe. Naponta smst írt és órákig chateltünk. Alig bírta kivárni a következő találkozásunkat. Ez tartott 1 hónapig.

Mihelyt többet együtt voltunk jöttek elő a gondok. A semmiből lett olyan rossz kedve,hogy mindenért engem hibáztatott. Pl,hogy elfoglalom az ágy 3/4-ét ő alig fér el. Kérdeztem tőle valamit és megkérdezte,hogy meddig akarom még idegesíteni a hülye kérdéseimmel. Ezek mellett én mindent megadok neki: meleg étel mire jön,mosok neki,reggelit csinálok,pedig ő korábban megy el,mint én. És ez sem jó neki mindig. Jó tudom,hogy beteg,de ezt nem nagyon lehet bírni. 2 napja is felhívott egy egész napos nem keresés után,hogy gyorsan mondjam mit akarok este,mert lemerül a telefonja.Mondtam neki,hogy jöjjön ő hozzám. Erre,hogy ő most haza akar menni,ha nem megyek vele nem találkozunk. Ugráltat,állandóan a rendelkezésére kell,hogy álljak.

Ez a betegség része. És akkor ott van még a drog. Mikor elmegy partykba,meg fesztiválokra totálisan kikészíti magát mindenféle szerrel. Nagyon aggasztó az egész. Utánaolvastam a drogok hatásának. Alapból is durva,de egy mentálisan beteg emberben még nagyobb kárt okoz. Lehet skizofrén lesz egy idő után.

Szerintetek,ha csak a partykban meg fesztiválokon csinálja ezt,akkor később rászokhat még jobban a drogokra?

Ti maradnátok egy ilyen ember mellett? Néha mikor épp jó fázisában van,akkor normális,de sosem lehet tudni,hogy mikor kerül megint mélyre. Na meg,hogy kitudja mit csinál azokon a partykon. Lehet másokkal is lefekszik,de ő annak nincs is tudatában.

Segítsetek,tanácstalan vagyok.


2012. nov. 7. 11:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt orvosi diagnózis alapján lehet tudni, vagy csak ő mondja?
2012. nov. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem, nem! Most kell elbúcsuzni, mert a dolgok egyre rosszabbul fognak elsülni.
2012. nov. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Orvosi diagzózis igen és erős gyógyszereket is szed. És azokkal együtt drogozik. Szerintem nagyon veszélyes,de ő nem látja be.
2012. nov. 7. 11:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt azzal van a gond, ha ő nem látja be. Elsődlegesen neki kell akarnia megszabadulni ezektől a szerektől, ha ő nem akar, nem nagyon tudsz mit tenni.
2012. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
2. hülyeségeket beszél,nem nem kell elbúcsúzni,elöbb próbálj meg neki segíteni ha tudsz és tegyél egy próbát.Lehet hogy csak segítségre van szüksége,az ha elhagyja az lehet hogy még mélyebbre taszítja a depresszióban.
2012. nov. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne tedd tönkre magad egy ilyen ember mellett. Hosszú távon nem lehet ezt kibírni.
2012. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt gondold végig, szereted-e annyira, hogy közös sorsként vállald a betegségét. Mert itt te is részese leszel mindennek, kb. részt kell venned a kezelésben, illetve te magad is segítségre fogsz szorulni, hogy feldolgozd a negatív hatásokat.
2012. nov. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

Totálisan abnormális. Párkapcsolatra teljesen alkalmatlan.

Remélem nem hezitálsz sokáig. Segíteni te nem tudsz rajta...

2012. nov. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:

Uh, nem egyszeru a helyzet. S a szived fog donteni, az az igazsag, hogy nem igazan fog tudni o parkapcsolatot kialakitani ha elhagyod, igy meg a leleki terror is a fejed felett van.

De sajnos en is azt mondom, h lepj le meg most, megpedig azert mert a hangulati ingadozasai nem fognak javulni, s baromira nem felelossgeteljes h egy ilyen betegsegre meg drogot is hasznal. A jo szakaszok meg nem fognak tudni karpotolni. Az a baj semmijen tanacsot nem tudok adni, talan forumokat kellene olvasgatnod, s beszelni mas beteg emberek parjaival.

2012. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mit is keresel mellette ezek tudatában?
2012. nov. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!